Новая Каховка
C

» » Явка Херсонських учасників ЗНО з математики склала 93%

Явка Херсонських учасників ЗНО з математики склала 93%

Начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Херсонської області Євген Криницький  повідомив, що явка учасників ЗНО з математики склала 93%

 

Для підвезення школярів було задіяно 87 автобуси, із них 68 – шкільних, які було затверджено територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції в Херсонській області, до пунктів проведення ЗНО.

 

"З організацією підвезення –  спрацювали на «відмінно». Жодного запізнення не зафіксовано. Вчасно здійснено підвіз близько 1200 випускників міст та районів області для участі в сесії з математики”, – повідомив начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Євген Криницький.

"Хоча 279 абітурієнтів не з’явилися на пункти проведення ЗНО. Це лише 7 % від загальної кількості зареєстрованих”, – підкреслив Криницький Євген.


Найбільша кількість учасників не з’явилася на пункти, створені на базі Херсонської школи № 53 (50 осіб), Херсонської гімназії № 3 (43) та Херсонської школи      № 41 (37).


О 10 годині на 23 пунктах до роботи приступили 883 працівники, серед них 23 відповідальних за пункти, 23 помічники відповідальних, 282 старших інструктори, 283 інструктори, 103 чергових та 23 медичних працівники. До речі, підготовлено й резерв: 48 старших інструкторів, 48 інструкторів, 50 чергових, який може бути задіяний у разі виникнення нестандартних ситуацій.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.