Нова Каховка
C

» » В об'єднаній тергромаді на Бериславщині відкрили поліцейську станцію

В об'єднаній тергромаді на Бериславщині відкрили поліцейську станцію

В об'єднаній тергромаді на Бериславщині відкрили поліцейську станціюУ жителів села Новорайськ Бериславського району відбулося подвійне свято – 171 рік з дня заснування населеного пункту та відкриття уже восьмої на Херсонщині, але першої у Бериславському районі, постійно діючої поліцейської станції. Створення та відкриття сучасного центру безпеки стало можливим завдяки спільним зусиллям громади Новорайської ОТГ та поліції. Крім того, у забезпеченні правопорядку і безпеки поліцейським допомагатимуть 12 учасників громадського формування «Народна дружина» Новорайської ОТГ, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

 

Роботу станції проінспектував заступник начальника ГУНП в Херсонській області Олексій Манжиєвський разом із заступником начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Віталієм Валяєвим, начальником Бериславського відділу поліції Вадимом Ковальчуком та головою Новорайської ОТГ Олександром Шокуровим.

В об'єднаній тергромаді на Бериславщині відкрили поліцейську станцію

Станція розташована у приміщенні Новорайської сільської ради, має окремий вхід і просторий робочий кабінет, в якому створені комфортні умови для спілкування дільничного офіцера поліції з дорослими та маленькими жителями шести сіл та селищ, населення яких складає понад 4700 чоловік. Для роботи поліцейського наявні комп’ютерна та оргтехніка, підключений Інтернет, у кабінеті є і дитячий куточок з іграшками, книжками, акваріумом з рибками та папужкою. Також громада подбала і про потреби людей з обмеженими можливостями – для них побудований зручний пандус.  

В об'єднаній тергромаді на Бериславщині відкрили поліцейську станцію

Тепер жителі Новорайської ОТГ можуть отримати кваліфіковану правову  допомогу на місці, почути відповіді на питання, які їх турбують і не їхати для цього у районний відділ поліції, як це було раніше. Така форма роботи сприятиме налагодженню взаємовідносин між жителями найвіддаленіших сіл і поліцейськими.

В об'єднаній тергромаді на Бериславщині відкрили поліцейську станцію


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.