Нова Каховка
C

» » У Каховці розпочато семінар-навчання керівників апарату районних державних адміністрацій та профспілкового активу державних установ Херсонської області

У Каховці розпочато семінар-навчання керівників апарату районних державних адміністрацій та профспілкового активу державних установ Херсонської області

 

Сьогодні у м. Каховка розпочато семінар-навчання керівників апарату районних державних адміністрацій та профспілкового активу державних установ Херсонської області.
Довгоочікуваний захід ініційовано Херсонською обласною державною адміністрацією разом з Херсонською організацією профспілки працівників державних установ у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про державну службу" та необхідністю обговорення ряду актуальних питань захисту прав державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.
Піклуючись про соціальний діалог в місцевих органах влади та створення належних умов діяльності посадовців, метою заходу є спростуваннядумку про безправ'я пересічних чиновників і обмеженості їх прав і свобод. 
Намагаючись почути всіх і кожного, організатори прагнуть зміцнити статус і підвищувати авторитет державної служби.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.