Нова Каховка
C

» » Бериславці урочисто провели молодих призовників до лав Збройних Сил України

Бериславці урочисто провели молодих призовників до лав Збройних Сил України

В Бериславському районному Будинку культури  10 травня 2016 року відбулися урочисті проводи до армії призовників весняного призову на строкову службу в межах весняний призов до лав Збройних Сил України.

"Захисники України! У вас віра і надія, гордість і пошана нашої України!”,-саме такі слова звучали з вуст ведучих цього весняного дня.

На урочистості зібралися керівництво району, учасники антитерористичної операції на сході країни, батьки, родичі, численні друзі, подруги та кохані тих, кого призивають виконувати почесний обов’язок перед державою.

Військовий комісар районного військового комісаріату Анатолій Корнієнко, згідно вимог начальника штабу - першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України стосовно виконання рішення начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України щодо нагородження звільнених військовослужбовців, які мають статус учасника бойових дій, заохочувальною відзнакою начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України  "Учасник АТО”, привітав та вручив 84 нагороди.Бериславці урочисто провели молодих призовників до лав Збройних Сил України

Також Анатолій Корнієнко звертаючись до присутніх сказав, що у травні 2016 року до лав Збройних Сил України  приєднаються найкращі сини Бериславщини: Дмитро Медведьов, Дмитро Костогриз, Микола Душенко, Артем Сінкевич,  Віталій Разнотовський, Віталій Котубєй, Павло Галіщев, Іван Шибінський, Максим Литвиненко, Андрій Ковальчук, Юрій Гноєвий, Віктор Семенюк, Володимир  Бойко, Іван Горовой, Артем Карасьов, Денис  Чаплинський, Микола Череп, Сергій Бондаренко, Володимир Вершок, Михайло Гончарук, Сергій Какун.

 Комісар звернувся до призовників зазначивши, що військова служба є почесним конституційним  обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть майбутнім воїнам мужності, впевненості та підвищить їх фізичну стан.

Майбутніх солдат на воїнство благословив настоятель Свято - Успенської церкви міста Берислава, протоієрей Василій.

 Бериславці урочисто провели молодих призовників до лав Збройних Сил України

По давній традиції, на добру дорогу, і в знак кохання і вірності молоді дівчата пов’язали хлопцям - призовникам стрічки!

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.