Нова Каховка
C

» » НАЗК викликає директорку бериславської школи

НАЗК викликає директорку бериславської школи

НАЗК викликає директорку бериславської школи

Національне агентство із питань запобігання корупції опублікувало перелік осіб, які мають з’явитися до відомства для надання пояснень. У цьому списку опинилась й директорка Бериславської школи №3. Відповідне оголошення було розміщено на офіційному сайті НАЗК.

 

У повідомлені йдеться, що директора має з’явитися до відомства 2 жовтня. До Нацагентство її викликали, оскільки в її діях вбачаються ознаки порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. У випадку, якщо провина директорки буде доведена, то на неї буде складено протокол про адміністративне правопорушення.

 

«Ці особи запрошені офіційним листом НАЗК за тиждень до оприлюднення на офіційному вебсайті. Зазначаємо, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення», - зазначають у НАЗК.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.