Нова Каховка
C

» » Уряд планує розділити Укрзалізницю на три компанії

Уряд планує розділити Укрзалізницю на три компанії

Уряд планує розділити Укрзалізницю на три компанії

Законопроєкт про такі дії Кабмін розробляє спільно з депутатами. Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

 

Замість ПАТ "Укрзалізниця" будуть три окремі компанії, каже Криклій в інтерв'ю "Радіо Свобода".

 

Фокус в тому, що фактично керівник Укрзалізниці апріорі не може залишитися один – тому що ми плануємо створювати три окремі компанії з Укрзалізниці, – зазначив Криклій.

 

Три компанії з Укрзалізниці: за що вони відповідатимуть?

 

► Доступ до інфраструктури.

 

"Тобто за всю мережу, за електрифікацію, капітальні вкладення у підтримку, експлуатацію, розбудову мережі", – пояснив міністр.

 

► Пасажирські перевезення.

 

Зараз вони "збиткові, проблемні", каже Криклій: "Ми будемо ставити за "кіпіай", власне, мінімізування цих збитків – максимально до нуля".

 

► Вантажні перевезення.

 

"Генерувати прибутки для держави будуть вантажні перевезення", – пояснив урядовець.

 

У будь-якому разі навіть чинному керівнику все одно доведеться обирати, куди він захоче піти, бо це будуть три різні посади, – зазначив Криклій, пояснюючи долю чинного керівника Укрзалізниці.

 

Міністр також розповів, що на адміністративному кордоні з окупованим Кримом після облаштування пропускних пунктів "Чонгар" і "Каланчак" запустять легальні пасажирські перевезення.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.