Нова Каховка
C

» » Мінсоцполітики виключає швидкий перехід до накопичувальної пенсії

Мінсоцполітики виключає швидкий перехід до накопичувальної пенсії

Мінсоцполітики виключає швидкий перехід до накопичувальної пенсії

Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська пояснила, що в короткостроковій перспективі накопичувальна пенсійна система в Україні вводитися не буде. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

 

За словами Соколовської, для запровадження накопичувальної системи спочатку потрібно створити її дизайн, а саме: хто буде платити внески, скільки вони будуть відсотків.

 

"У короткостроковій перспективі навряд чи. У нас ще немає створеної інфраструктури, щоб це запрацювало, але вже є багато напрацювань. Взагалі дослідження за накопичувальною системою показують, що очікування людей щодо цієї системи занадто великі, люди не до кінця розуміють, скільки це буде коштів", - повідомила міністр.

 

Пенсійний фонд України 25 вересня завершив фінансування пенсій за вересень і житлових субсидій за серпень 2019 року.

 

Як повідомляло РБК-Україна, середня пенсія в Україні станом на 1 липня 2019 року становила 3005,96 грн. Всього в країні налічувалося 11,3 млн пенсіонерів. За інформацією ПФУ, частка пенсіонерів за різними категоріями розподілилися наступним чином: за віком (76%) - середня пенсія 3009 грн, по інвалідності (12%) - 2547 грн, в разі втрати годувальника (6%) - 2853 грн, за вислугу років (5%) - 4124 грн, соціальні пенсії (1%) - 1571 грн.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.