Новая Каховка
C

» » Уряд заборонив рубку в лісах і звільнив керівника Держлісагентства

Уряд заборонив рубку в лісах і звільнив керівника Держлісагентства

«Уряд підтримав пропозицію Мінприроди щодо тимчасового припинення санітарно-оздоровчих заходів (рубок) в лісах до перегляду Мінприроди, Мінагрополітики, Держлісагенством нормативно-правових актів, які регулюють порядок та правила їхнього здійснення», - повідомив міністр Мінприроди Семерак.

«Рішення про звільнення керівника Держлісагентства прийнято», - додав Семерак.

За словами міністра, це – реакція уряду на його звіт щодо інспекції національних парків Карпатського регіону. «Прем’єр-міністр Володимир Гройсман визначив пріоритетом створення системи, що унеможливить варварську вирубку лісів», - додав Семерак.

Також він повідомив, що уряд доручив Мінприроди, Нацдержслужбі, Мінагрополітики провести службове розслідування фактів бездіяльності керівництва Державної екологічної інспекції України у сфері охорони та збереження лісових ресурсів та про результати у двотижневий строк поінформувати Кабінет міністрів.Уряд заборонив рубку в лісах і звільнив керівника Держлісагентства


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.