Новая Каховка
C

» » В Новій Каховці освітяни вітали найкращих учнів та вчителів

В Новій Каховці освітяни вітали найкращих учнів та вчителів

В розпал травневих свят в Новій Каховці відбулось нагородження учасників міського свята «Обдарованність - 2016».

 

В цьому році у свята був свій особистий "випускний" – вже одинадцятий рік поспіль в місті нагороджують учнів та викладачів загальноосвітніх шкіл. Як і в попередні роки учасники були визначені в п’яти категоріях: «Відмінник року», «Інтелект року», «Талант року» та «Спортивна гордість року», а також «Наставник року» в якій представлені найкращі викладачі.

 

На протязі року учні, окрім навчання, приймали участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та заходах не тільки в межах Херсонської області, а також на всеукраїнському та міжнародному рівні. Керівник відділу освіти Оксана Якубова відмітила в цьому році велику кількість нагороджених у номінації «Спортивна гордість року», серед яких є навіть олімпійській чемпіон!

 

В Новій Каховці освітяни вітали найкращих учнів та вчителів

Прикрасою свята стали виступи творчих колективів Нової Каховки, які подарували присутнім посмішки та гарний настрій. У ролі ведучих були Олег Худік та Антон Вознюк. Привітати освітян та учнів завітали міській голова Володимир Коваленко разом з заступником Володимиром Сироватко, а також депутати міської ради. Всі учасники отримали солодкі подарунки та цінни призи. 

 

У номінації «Відмінник року» переможцями стали:

Бондар Анна, учениця 11 класу ЗОШ №1

Вознесенський Ігор, учень 11 класу ЗОШ №2

 Гармаш Аліна, учениця  11 класу ЗОШ №2

Ковальчук Валерія, учениця 11 класу ЗОШ №2

Макарова Ольга, учениця 11 класу ЗОШ №2

Матвєєва Поліна, учениця 11 класу ЗОШ №2

Філіппова  Тетяна, учениця  11 класу ЗОШ №2

Чаусова Марія, учениця  11 класу ЗОШ №2

Дворак Яна, учениця 11 класу ЗОШ №3

Мазурок Олег, учень 11 класу ЗОШ №3

Шахматова Анастасія,учениця 11 класу ЗОШ №3

Трапезарова Маргарита,  учениця 11 класуЗОШ №5

Білий  Микита, учень 11 класу ЗОШ №8

Блинда Ольга, учениця 11 класу ЗОШ №10

Маценко Олександра, учениця 11 класу ЗОШ №10

Біла Яна, учениця 11 класу техніко-економічного ліцею

Кармоліна Софія, учениця 11 класу техніко-економічного ліцею

Крупнова Дар'я, учениця 11 класу техніко-економічного ліцею

Харченко Валерія, учениця 11 класу  техніко-економічного ліцею

Харченко Тетяна, учениця 11 класу техніко-економічного ліцею

Задорожня Яна, учениця 11 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи

 

В Новій Каховці освітяни вітали найкращих учнів та вчителів

 

У номінації «Інтелект року» переможцями стали:

Єліна Олександровна, учениця 9 класу ЗОШ№1, призер обласних олімпіад з української мови і літератури, російської мови

Попова Яна, учениця 10 класу ЗОШ№1, призер обласної олімпіади з російської мови

Горбачов Дмитро, учень 8 класу ЗОШ№1, призер обласної олімпіади з математики

Петряніна Єлизавета, учениця 11 класу ЗОШ №1,  призер обласної олімпіади з географії, учасниця республіканської олімпіади з географії

Сівцова Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ№1, призер обласної олімпіади з французької мови

Мішакова Поліна, учениця 8 класу ЗОШ№10, призер обласної олімпіади з української мови і літератури

Маркуца Кирило, учень 11 класу ЗОШ№10, призер обласної олімпіади з історії

Панюшкін Олександр, учень 11 класу ЗОШ№8, призер обласної олімпіади з технологій

Чередниченко Вікторія, учениця 4 класу ЗОШ№4,  переможець обласного та лауреат Всеукраїнського етапу  ХVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Глаголєва Анастасія, учениця 3 класу ЗОШ№10, призер обласного етапу  Всеукраїнського етапу  ХVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Носко Марія, учениця 5 класу ЗОШ№2», призер обласного етапу Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Костріков Іван, учень 10 класу Гімназії, призер  обласного етапу  конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт в рамках Малої академії наук України.

 

В Новій Каховці освітяни вітали найкращих учнів та вчителів

 

У номінації «Талант року» переможцями стали:

Ансамбль сучасної хореографії «Божья коровка» ЗОШ№10,  керівник В'юнова О.В.

Оркестр народних інструментів ЗОШ№10, керівник  Яротник В.Г.

Зразковий театральний гурток «Посмішка» Будинку дитячої творчості, керівник Ганжа О.О.

Ансамбль «Таврія», керівник Резнікова Н.І.

Ансамбль  «Гарний настрій», керівник Єфімова А.В.

Хореографічний ансамбль «Родзинка», керівник Кірковська О.В.

Гонтаренко Тетяна,  учениця  4 класу ЗОШ№8,  вихованка  Центру  спорту, туризму та екскурсій  «Данапріс»,  призер сьомого заочного  міжнародного турніру з вірьовочного  контесту.

Тичиніна Світлана, учениця 5 класу ЗОШ№1, Центру  спорту, туризму та екскурсій  «Данапріс» ,  призер сьомого заочного  міжнародного турніру з вірьовочного  контесту.

Гординяк Андрій, учень 10 класу  ЗОШ №10,  призер Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Сокуренко Дар'я, учениця 10 класу ЗОШ№10,  призер Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Яговенко  Микита, учень 10 класу техніко – економічного ліцею, призер  5 Всеукраїнського дитячого фестивалю «Україна - сад»

Сахань Катерина, учениця  ЗОШ№ 5,  вихованка зразкового театрального гуртка «Посмішка» Будинку дитячої творчості,  призер Міжнародного фестивалю дитячого та юнацького  мистецтва і талантів «Дивосвіт», Всеукраїнських фестивалів «Скадовськ збирає друзів», «Світ надії Дивосвіт»

Вознюк Антон, вихованець зразкового театрального гуртка «Посмішка» Будинку дитячої творчості, призер  Міжнародного фестивалю дитячого та юнацького  мистецтва і талантів «Дивосвіт», Всеукраїнських фестивалів «Скадовськ збирає друзів», «Світ надії Дивосвіт».

Тарабака Марія, учениця 4 класу ЗОШ№10,  учасниця народного ансамблю сучасної хореографії «Божья коровка», призер всеукраїнського конкурсу

Нарядов Іван, учень 4 класу ЗОШ№10, учасник  народного ансамблю сучасної хореографії «Божья коровка», призер всеукраїнського конкурсу

Гринь Кирило, вихованець будинку дитячої творчості,  призер  всеукраїнських  фестивалів «Світ  надії Дивосвіт», «Скадовськ збирає друзів»

Ігнатенко Владислав, вихованець будинку дитячої творчості, призер  всеукраїнського  фестивалю «Скадовськ збирає друзів», обласного конкурсу  майстрів художнього читання

Одинцова Олена, вихованка будинку дитячої творчості,  призер  всеукраїнських  фестивалів «Країна талантів», «Скадовськ збирає друзів»

Москальова Поліна, вихованка будинку дитячої творчості,  призер  всеукраїнських  фестивалів «Країна талантів», «Скадовськ збирає друзів», ІІ Відкритого фестивалю регіонального фестивалю «Я – майбутнє Херсонщини»

Погорєлова  Катерина, вихованка будинку дитячої творчості,  призер всеукраїнських  фестивалів «Країна талантів», «Скадовськ збирає друзів», ІІ Відкритого фестивалю регіонального фестивалю «Я – майбутнє Херсонщини»

Щербань Анастасія, вихованка будинку дитячої творчості,  призер  всеукраїнських  фестивалів «Країна талантів», «Скадовськ збирає друзів», ІІ Відкритого фестивалю регіонального фестивалю «Я – майбутнє Херсонщини»

Мамедова Марія, вихованка будинку дитячої творчості,  призер  всеукраїнського  фестивалю «Скадовськ збирає друзів», обласних виставок «Дотик янгола», «Космічні фантазії»

Бражуненко Артем, вихованець будинку дитячої творчості,  призер  всеукраїнських  фестивалів «Скадовськ збирає друзів», військово-патріотичної  творчості «Оберіг».

Шульга Марія, вихованка будинку дитячої творчості,   призер всеукраїнського фестивалю «Скадовськ збирає друзів»,  конкурсу «Космічні фантазії»

Мурза Валентина, вихованка будинку дитячої творчості, призер  всеукраїнського фестивалю «Скадовськ збирає друзів»,  конкурсу  різдвяних композицій «Дотик  янгола»

Подаков Владислав, вихованець будинку дитячої творчості,  призер  всеукраїнських  фестивалів дитячої творчості «Країна талантів»,                військово-патріотичної  творчості «Оберіг».

 Шульга Анна, вихованка будинку дитячої творчості, призер  всеукраїнського фестивалю «Скадовськ збирає друзів»

Брусенська Вікторія, вихованка будинку дитячої творчості, призер  всеукраїнського фестивалю «Скадовськ збирає друзів»

Малига Софія, вихованка будинку дитячої творчості, призер  всеукраїнського фестивалю «Скадовськ збирає друзів»

Поліщук Ірина, вихованець будинку дитячої творчості,  призер  всеукраїнських  фестивалів дитячої творчості «Країна талантів»,  «Я – майбутнє Херсонщини».

 

В Новій Каховці освітяни вітали найкращих учнів та вчителів

 

У номінації «Спортивна гордість року» переможцями стали:

Піскунов Гліб, учень 11 класу Новокаховської гімназії,   Олімпійський чемпіон, чемпіон  України з легкої атлетики серед дорослих

Горєлова Марія, учениця 7 класу ЗОШ№2»,  чемпіонка України  з легкої атлетики, переможець всеукраїнських змагань з багатоборств.

Федоров Данило,  учень ЗОШ №1,  призер Чемпіонату  України з легкої атлетики  серед юнаків з метання ядра

Агапова Дар'я, учениця 11 класу ЗОШ №2», чемпіонка  України з тенісу , майстер спорту з тенісу.

Романюта Єлизавета, учениця 9 класу ЗОШ №3, призер  всеукраїнських змагань з легкої атлетики

Доля Валерій, учень 11 класу ЗОШ №3, призер всеукраїнських змагань з футболу, гравець футбольного клубу «Енергія»

Бойко Олександр, учень Новокаховської гімназії, Чемпіон України з пляжного волейболу серед юнаків,  змаганнях з волейболу за програмою  літніх юнацьких спортивних  ігор Херсонщини

Бойко Євгеній, учень Новокаховської гімназії,   Чемпіон України з пляжного волейболу серед юнаків,  змаганнях з волейболу за програмою   літніх юнацьких спортивних  ігор Херсонщини

Садовник Даніїл, учень Новокаховської гімназії, призер  всеукраїнських змагань з футболу

Бойко Михайло, учень Новокаховської гімназії, призер змагань з волейболу за програмою літніх юнацьких спортивних  ігор Херсонщини

Глазун Олена, учениця Новокаховської гімназії, призер  всеукраїнських змагань з волейболу

Артеменко Юлія, учениця Новокаховської гімназії, призер  всеукраїнських змагань з волейболу

Ютіна Валерія, учениця ЗОШ №1, призер  всеукраїнського конкурсу – фестивалю  військо-патріотичної творчості «Оберіг», змагань з  легкої атлетики

Гребенюк Петро, учень техніко-економічного ліцею, призер  всеукраїнських змагань з волейболу

Лаєвський Ілля, учень техніко-економічного ліцею, призер всеукраїнських змагань з волейболу

Орошан Анастасія, учениця ЗОШ№4, призер Всеукраїнського та обласного конкурсу з гімнастики

Крупко Марина, учениця ЗОШ №4, призер Всеукраїнського та обласного конкурсу з гімнастики

Домбровська Марія, ЗОШ №1, призер Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, баскетболу

Раєцька Ганна, учениця ЗОШ №1, призер Всеукраїнських змагань з легкої атлетики

Бобков Данило, учень ЗОШ №1, призер Всеукраїнських змагань з легкої атлетики

Саламатіна Катерина, учениця техніко - економічного ліцею, призер всеукраїнських змагань з художньої гімнастики

Березанська Анжеліка, учениця ЗОШ №10, призер всеукраїнських змагань з  гімнастики

Поканай Катерина, учениця ЗОШ № 10, призер всеукраїнських змагань з  гімнастики

Юзвенко Даніл, учень ЗОШ №10, призер всеукраїнських змагань з  футболу

Чечин Данило, учень ЗОШ№10, призер всеукраїнських змагань з  футболу

Андрющенко Даніїл, учень ЗОШ №10, призер всеукраїнських змагань з  футболу

Нагула Анастасія, учениця ЗОШ № 1, призер всеукраїнських змагань з легкої атлетики Фоміна Вікторія, ученицяЗОШ № 1, призер всеукраїнських змагань з баскетболу, легкої атлетики

Коваленко Наталія, учениця ЗОШ № 1, призер всеукраїнських змагань з легкої атлетики

Бриль Микита, учень ЗОШ №5 , призер всеукраїнських змагань з  кросу

Рахмілевич Тарас, учень ЗОШ №2» , призер  Всеукраїнських змагань  з футболу

Серебрянський Володимир, учень ЗОШ №2» , призер  Всеукраїнських змагань  з футболу

 

В Новій Каховці освітяни вітали найкращих учнів та вчителів

 

У номінації «Наставник року» переможцями стали:

Гульченко Світлана Володимирівна, учитель російської мови ЗОШ №10

Романович  Ірина Вікторівна, учитель української мови і літератури ЗОШ№1

Балюченко Тетяна Миколаївна, учитель української мови і літератури ЗОШ№10

Петрова Ольга Михайлівна, учитель української мови і літератури ЗОШ№2

Орлова Антоніна Іванівна, учитель географії навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Лелюшкіна Нелля Вікторівна, учитель географії  ЗОШ№1

Білявська Тетяна Дмитрівна, учитель російської мови ЗОШ №1

Гмизіна Наталія Анатоліївна, учитель російської мови ЗОШ №1

Заболотній Сергій Володимирович, учитель історії ЗОШ №10

Комишанова Тетяна Анатоліївна, учитель математики ЗОШ №1

Брусинець Тетяна Іванівна, учитель початкових класів ЗОШ №4

Тихомирова Тетяна Сергіївна, учитель англійської мови гімназії,  лауреат обласного етапу  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2016»

Зараменських Юрій  Вікторович, учитель трудового навчання ЗОШ №8


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.