Нова Каховка
C

» » Більше трьохсот водіїв на Херсонщині отримали допуск до перевезення небезпечних вантажів

Більше трьохсот водіїв на Херсонщині отримали допуск до перевезення небезпечних вантажів

Більше трьохсот водіїв на Херсонщині отримали допуск до перевезення небезпечних вантажівЦьогоріч 332 керманича отримали у регіональному сервісному центрі МВС в Херсонській області ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів. За 8 місяців минулого року ця кількість становила 251, інформує РСЦ МВС. 


Для отримання такого свідоцтва необхідно пройти спеціальне навчання з перевезення небезпечних вантажів, до якого допускаються особи, що мають водійський стаж не менше трьох років та посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної категорії.


Після проходження курсу спеціального навчання (перепідготовки) та одержання позитивних підсумкових результатів водії допускаються до іспитів.


Для складання іспитів до РСЦ МВС необхідно подати наступні документи:


1) заява на оформлення та видачу ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водія;


2) свідоцтво про закінчення спеціального навчання;


3) екзаменаційна картка;


4) посвідчення водія;


5) медична довідка встановленого зразка (форма N 083/о);


6) паспорт або документ, що його замінює (ID-паспорт надається разом із довідкою про реєстрацію місця проживання особи);


7) копія трудової книжки (для водіїв, направлених на спеціальне навчання юридичними особами, – подання суб’єкта перевезення небезпечних


вантажів про направлення на спеціальне навчання);


8) копія ДОПНВ-свідоцтва (у разі перепідготовки);


9) квитанції про сплату вартості за надання адміністративної послуги та бланкову продукцію.


Після успішного складання іспиту видається ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водія, термін дії якого становить п’ять років. Вказаний термін продовжується на наступний п’ятирічний період, якщо протягом останнього року дії документа водій пройшов курс перепідготовки та успішно склав іспит.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.