Нова Каховка
C

» » Залізницю у Новій Каховці тероризував диверсант-одинак

Залізницю у Новій Каховці тероризував диверсант-одинак

Залізницю у Новій Каховці тероризував диверсант-одинак

Один-єдиний злодюжка у Новій Каховці примудрився завдати транспортній інфраструктурі більшої шкоди, ніж цілий партизанський загін у роки другої світової війни. Двічі судимий городянин впродовж року через день ходив на залізничну колію, що проходила поруч із вулицею Індустріальною. І там за допомогою металевого лому та рукавичок щоразу знімав по три костилі на накладки до них для продажу на брухт. А виручені гроші витрачав на їжу та дешеву випивку. 

 

Викрадені деталі колії коштували по кілька сотень гривень, але справа була навіть не в сумі – з рейок, що втратили кріплення, будь-якої миті міг злетіти потяг. Цього не сталося лише тому, що залізничники під час обходів оперативно виявляли відсутність костилів, та встановлювали інші. Але масштаб бурхливої діяльності «диверсанта-одинака» справді вражає: поліція встановила, що впродовж року він скоїв понад шістдесят подібних злочинів! І хтозна, скільки ще безробітний п’яничка нишпорив би залізницею, якби ті ж поліцейські не зупинили його біля дачного кооперативу «Дружба» саме в той момент, коли він повертався у свої лігво зі здобиччю після чергового набігу. 

 

Надалі суд зважив розмах, із яким орудував злодій. Та визнав його винним не тільки в крадіжках, а й в умисному пошкодженні шляхів сполучення (стаття 277 КК України), відправивши зловмисника до колонії на три роки і вісім місяців.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.