Нова Каховка
C

» » Будівництво Центру олімпійських видів спорту у Новій Каховці обійдеться майже в 466 мільйонів гривень

Будівництво Центру олімпійських видів спорту у Новій Каховці обійдеться майже в 466 мільйонів гривень

Будівництво Центру олімпійських видів спорту у Новій Каховці обійдеться майже в 466 мільйонів гривень

У Новій Каховці завершили розробку проекту будівництва Центру олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”. Найближчим часом його передадуть для проведення комплексної експертизи. Про це повідомив секретар міськради Олександр Лук’яненко на позачерговій сесії Новокаховської міської ради, де були затверджені тексти договору на проведення експертизи проекту будівництва між комунальним підприємством “АкваСпорт” та ТОВ “Українська будівельна експертиза”.

 

— Ми провели роботу з пошуку експертної організації і вийшли саме на цю, яка робила експертизи аналогічних проектів у Краматорську, Ніжині та інших містах.  Коштуватиме ця робота 322 тис. грн. — це менше ніж 0,1% від вартості всього будівництва. Ціна дуже символічна. Загалом менше ніж 2 роки нам знадобилось на розробку проектів. Також ми успішно пройшли 4 експертизи земельної ділянки, де будуватиметься “Н2О Нова Каховка”, включаючи екологічну. Більше нема жодних експертиз. Всі погодження, необхідні документи ми маємо. Тож після експертизи проекту ми будемо готуватися до тендеру на проведення самих робіт і розраховуємо на допомогу держави в їх фінансуванні, — пояснив Олександр Лук’яненко.

 

За його словами, загальна кошторисна вартість будівництва станом на 20 серпня 2019 року становить 465 820 180 грн. Площа забудови “Н2О Нова Каховка” становитиме 7,99 гектарів, а загальна площа відведеної під нього земельної ділянки — 14,95 га. У спортивному комплексі працюватимуть 76 осіб, а його пропускна спроможність складатиме 379 осіб/годину. Тривалість будівництва комплексу — 3 роки.

 

— Цей проект буде запущений. Як би хто не хотів його зупинити і пручатися його роботі, — запевнив секретар Новокаховської міськради.

 

Після сесії міськради активісти Новокаховського товариства охорони культурної спадщини вирішили поцікавитись долею інших проектів “Н2О” в Україні і звернули увагу на те, що в Краматорську на його будівництво міська влада запросила у держави 72 млн. грн., а в Коломиї — 198 млн. грн., що значно менше проектної вартості будівництва в Новій Каховці.

 

“Крім того, в Краматорську комплекс мали побудувати ще в 2017 році за 47 млн. грн., але гроші вкрали, а будівництво не відбулось. У 2019 році оголосили новий тендер та уклали договір на 72 млн. грн., але результату ще ніхто не побачив. У Ніжині взагалі за 2 роки забули, що колись виділяли землю під басейн”, — зазначили у своєму зверненні до новокаховчан активісти.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.