Нова Каховка
C

» » Колишньому керівнику бериславської районної установи загрожує позбавлення волі на 8 років

Колишньому керівнику бериславської районної установи загрожує позбавлення волі на 8 років

Колишньому керівнику бериславської районної установи загрожує позбавлення волі на 8 років

Бериславською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Вона упродовж 2015 – 2017 років розтратила кошти підпорядкованої установи, що фінансується з районного бюджету, на загальну суму 97,3 тис. грн. шляхом самовільного встановлення собі персональних надбавок до заробітної плати, видачі фіктивних наказів про виплату матеріальної допомоги та оплати за договорами цивільно-правового характеру послуг, що фактично не надавались, повідомляє прокуратура Херсонської області. 

 

До суду заявлено цивільний позов у кримінальному провадженні про відшкодування завданих злочинами збитків.

 

Дії  вказаної особи кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна, вчинена повторно), ч. 1 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).

 

Обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.