Новая Каховка
C

» » Колишньому керівнику бериславської районної установи загрожує позбавлення волі на 8 років

Колишньому керівнику бериславської районної установи загрожує позбавлення волі на 8 років

Колишньому керівнику бериславської районної установи загрожує позбавлення волі на 8 років

Бериславською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Вона упродовж 2015 – 2017 років розтратила кошти підпорядкованої установи, що фінансується з районного бюджету, на загальну суму 97,3 тис. грн. шляхом самовільного встановлення собі персональних надбавок до заробітної плати, видачі фіктивних наказів про виплату матеріальної допомоги та оплати за договорами цивільно-правового характеру послуг, що фактично не надавались, повідомляє прокуратура Херсонської області. 

 

До суду заявлено цивільний позов у кримінальному провадженні про відшкодування завданих злочинами збитків.

 

Дії  вказаної особи кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна, вчинена повторно), ч. 1 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).

 

Обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.