Нова Каховка
C

» » «Cargill» встановлює лінгафонні кабінети у каховських школах

«Cargill» встановлює лінгафонні кабінети у каховських школах

«Cargill» встановлює лінгафонні кабінети у каховських школах«Cargill» встановлює лінгафонні кабінети у каховських школах. Про цей проект співпраці заявив начальник управління освіти Каховської міської ради Михайло Гончар.

 

«Цього навчального року спільно з Каховською філією ТОВ "Cargill" ми започаткували важливий проєкт: облаштування в кожній міській школі лінгафонного кабінету», - розповідає начальник управління освіти Михайло Гончар. 

 

Компанія узяла на себе придбання коштовного обладнання та програмного забезпечення, а за кошти міського бюджету, мають зробити в цих кабінетах ремонт і оснастити їх спеціальними меблями.

 

Необхідність таких кабінетів зрозуміла - вивести вивчення іноземних мов в школах на новий рівень, враховуючи виклики суспільного розвитку та обов'язковість складання ЗНО з іноземної, що очікує випускників вже за декілька років.

«Cargill» встановлює лінгафонні кабінети у каховських школах 

І ось перший такий кабінет днями запрацював у Каховській гімназії. На його відкриття завітали директорка КФ ТОВ «Cargill» Дар'я Ярунічева, керівник виробництва Михайло Черніков, офісменеджерка Оксана Антонова.

 

До кінця цього року подібні кабінети з'являться у СЗОШ № 2 та ЗОШ № 3. А вже наступного року - в інших школах міста.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.