Нова Каховка
C

» » Серпень побив рекорди видачі водійських посвідчень на Херсонщині

Серпень побив рекорди видачі водійських посвідчень на Херсонщині

Серпень побив рекорди видачі водійських посвідчень на ХерсонщиніЗа останній місяць літа в територіальних сервісних центрах МВС Херсонщини видано найбільшу в поточному та минулому роках кількість посвідчень водія, інформує регіональний сервісний центр МВС.

 

У серпні громадяни отримали 1806 водійських посвідчень, це найбільший цьогорічний та минулорічний місячний показник (у серпні 2018 року – 1552). 

 

Після успішного складання іспитів своє перше посвідчення на право керування транспортними засобами теж отримала максимальна в поточному та минулому роках кількість клієнтів – 831 (у серпні 2018 року – 666). 

 

Бажаючих отримати дублікат посвідчення водія після втрати чи викрадення теж виявилося чимало – 266 (у серпні 2018 року – 245).

 

Найбільше громадян здійснили в серпні обмін водійських посвідчень, у т. ч. з відкриттям категорії, – 709 (у серпені 2018 року – 641).   

 

РСЦ нагадує, що записатися в електронну чергу до сервісного центру МВС можна за допомогою Електронного кабінету водія, обравши онлайн зручні дату та час.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.