Нова Каховка
C

» » Звільнених з полону моряків чекають на Каховщині

Звільнених з полону моряків чекають на Каховщині

Звільнених з полону моряків чекають на КаховщиніНаші земляки, військовополонені моряки Михайло Власюк, Віктор Беспальченко, Сергій Чуліба вже прилетіли до Києва. Разом з ними в Україну повернувся Едем Бекіров, якого окупанти затримали на адмінкордоні з Кримом 12 грудня 2018 року.


Полонених у Києві зустрічали рідні, близьки, друзі та звісно президент України Володимир Зеленський.


Зокрема на батьківщину з Росії повернулися 35 полонених українців: 24 військовополонені моряки та 11 бранців Кремля.


Нагадаємо, двоє полонених чоловіків родом з Каховки та Каховського району. 


Так, військовополонений моряк Михайло Власюк родом з Каховщини, села Мар’янівка, старший матрос буксира «Яни Капу», моторист-електрик. Спочатку прийшов в армію кухарем, після проходження строкової служби підписав контракт з ВМС України.

Звільнених з полону моряків чекають на Каховщині
Служив у Криму до анексії півострова і, за словами рідних, важко переживав зраду офіцерів і їхній перехід на службу в РФ. «Більшість офіцерів здалися Росії. І кричали, мовляв, ставайте на коліна і переходьте в російський флот. Вони плюнули і пішли. Жоден матрос не став на коліна», — розповідав батько моряка Борис Власюк.


Наша редакція поспілкувалась із сестрою Михайла, яка зустрічала його разом з батьком та двома племінницями. Світлана розповіла, що брат почувається добре. Переповідає про полон: «Часу для нього там не було... Там була вічність, ранок і вечір». Для родин цей час теж був надзвичайно важким, а звістка про обмін найбільшою радістю. «Дуже чекали, нас попередили заздалегідь».

 

Ми поцікавились, чи збирається хлопець повертатись на роботу у море і взагалі які має плани? «На море повернеться, хоче поки просто побути з родиною вдома», — відповідає сестра моряка. 


Сергій Чуліба, каховчанин, 1989 року народження. Мужній молодий чоловік навчався у Каховській ЗОШ №4, закінчив Новокаховський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-електрик. В 2011 році пішов служити на флот на торпедолов «Херсон». Сергій займався обслуговуванням двигунів та іншого обладнання, був командиром БЧ-5, старшина ІІ статті. 

Звільнених з полону моряків чекають на Каховщині

Тож, чекаємо наших героїв вже на Херсонщині!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.