Нова Каховка
C

» » На засіданні колегії Каховської РДА схвалили зміни до бюджету

На засіданні колегії Каховської РДА схвалили зміни до бюджету

На засіданні колегії Каховської РДА схвалили зміни до бюджетуСкликання засідання колегії обумовлене необхідністю розглянути питання внесення змін до головного фінансового документу, затвердженого на 2019 рік.

 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Єремейчук озвучила загалу пропозиції по зміні показників районного бюджету, затверджених попередніми рішеннями сесій районної ради за результатами отриманих звернень від розпорядників бюджетних коштів та рішень сесій інших місцевих рад  району та області.

 

Запропонованим проектом змінено обсяги міжбюджетних трансфертів для районного бюджету,  збільшено дохідну частину загального фонду районного бюджету на 2148,4 тис. грн. та запропоновано розподіл та перерозподіл фінансових ресурсів районного бюджету.

 

Ірина Єремейчук поінформувала присутніх про те, що Каховська міська рада виділила додаткове фінансування (91,8 тис. грн.) на РЦПМСД для закупівлі лікарських засобів для окремих категорій громадян та за окремими захворюваннями  та ЦРЛ  для проведення поточного ремонту фіброгастроскопа, Малокаховська сільська рада - 40 тис. грн на підтримку РЦПМСД. Коробківська сільська рада передбачила 19,9 тис грн на співфінансування поточного ремонту дороги в с. Коробки, Роздольненська ОТГ - 10 тис грн. на підключення та оплату послуг інтернету в сільській лікарській амбулаторії та на оплату послуг зв’язку пільговій категорії громадян; Зеленопідська ОТГ - 450 тис. грн. на оплату енергонсіїв та комунальних послуг по ЦРЛ, на заробітну плату з нарахуваннями працівникам гуртків позашкільних закладів; на первинну медичну допомогу та  співфінансування видатків по забезпеченню житлом особи з числа дітей-сиріт, а Любимівська ОТГ передає залишок коштів медичної субвенції в сумі 502 тис. грн на поточні витрати по ЦРЛ. Окрім цього, обласним бюджетом передбачено передачу субвенції в сумі 334,2 тис. грн. на забезпечення житлом особи з числа дітей-сиріт, а державним – на соціально-економічний розвиток окремих територій в обсязі 1020 тис. грн на капітальний ремонт РБК і Тавричанського закладу загальної середньої освіти.

 

Також в ході виконання районного бюджету за витратами виникла необхідність внести зміни шляхом перерозподілу видатків в розрізі бюджетних програм та змінити напрямки спрямування вільного залишку коштів.

 

Скорочені видатки на співфінансування сільської телемедицини, утримання районного культурно-методичного центру та у зв’язку із відсутністю потреби фінансування заходів по оздоровленню та заходів програми «Розвиток людського капіталу» доповідач запропонувала спрямувати на центр надання соціальних послуг для встановлення та обслуговування охоронної сигналізації орендованого приміщення; оплату електроенергії по районній раді; фінансування видатків для придбання медикаментів та утримання районного будинку культури. 

 

Зазначені зміни мають тепер схвалити депутати Каховської райради на сесії, що відбудеться вже завтра, 12 вересня. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.