Нова Каховка
C

» » Майже 18 тисяч мешканців Херсонщини знайшли роботу за допомогою обласної служби зайнятості

Майже 18 тисяч мешканців Херсонщини знайшли роботу за допомогою обласної служби зайнятості

Майже 18 тисяч мешканців Херсонщини знайшли роботу  за допомогою обласної служби зайнятості З початку року 21,3 тисяч осіб скористалася послугами Херсонської обласної служби зайнятості. Наразі 6 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, а третину - безробітна молодь віком до 35 років, отримують послуги служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню. Про це повідомляє Херсонський обласний центр зайнятості.

 

За словами директора центру Євгенія Єрашова, за цей період за допомогою обласної служби зайнятості забезпечено роботою 17,8 тисяч громадян.

 

«Упродовж січня - серпня поточного року роботодавці області надали до обласної служби зайнятості 20 тисяч вакансій, що дещо більше минулорічного показника. У середньому по Херсонській області на 1 вересня 2019 року на одну вакансію претендувало 3 особи, які шукали роботу», - зазначив керівник обласного центру зайнятості.

 

За цей період активно впроваджувалися механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Так, 283 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

 

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 4,1 тисяч безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

 

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 4 тисячі безробітних.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.