Нова Каховка
C

» » Педагоги Каховського району виявились найспортивнішими

Педагоги Каховського району виявились найспортивнішими

Педагоги Каховського району виявились найспортивнішимиНовий навчальний рік для педагогів Каховського  району розпочався вдало. 

 

День фізичної культури та спорту педагоги Каховського району святкували з 5 по 7 вересня в смт Лазурне ДС «Чайка» на обласній Спартакіаді серед збірних команд членів профспілки працівників освіти і науки України. Змагалися з шести видів спорту.

 

У змаганнях з міні футболу у складі Сергія Войтовича, вчителя фізичної культури Архангелослобідської ЗОШ, Анатолія Малишенко,  вчителя фізичної культури Любимівської ЗОШ-д/з № 1 Богдана Нечипорчука,  вчителя математики Архангелослобідської ЗОШ, Павла Балановича, вчителя фізичної культури Роздольненської ЗОШ, Анатолія Салівончика та Віталія Голубенка, керівників гуртків з футболу ДЮКФП посіли 3-е загальнокомандне місце.

Педагоги Каховського району виявились найспортивнішими

У змаганнях з настільного тенісу брали участь Анатолій Салівончик та Дар’я Малишенко, вчитель фізичної культури Любимівської ЗОШ-д/з №1, які посіли 3-е загальнокомандне місце.

Педагоги Каховського району виявились найспортивнішими

У змаганнях з загальнофізичної підготовки приймала участь уся команда у складі 9 чоловік та посіла також 3-е  загальнокомандне місце.

 

У перетягуванні канату команда посіла 5-е місце, з пляжного волейболу – 8-е місце та шашок – 6-е загальнокомандне місце.

Педагоги Каховського району виявились найспортивнішими

За підсумками усіх видів спорту серед 20 команд області команда району посіла І загальнокомандне місце з відривом у 10 очків від суперників та вдруге підтвердила звання «чемпіон області».

 

Усі учасники нагороджені пам’ятними подарунками, дипломами І ступеня, медалями та кубком від організаторів змагань.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.