Нова Каховка
C

» » Тавричанська ОТГ боротиметься за звання найспортивнішої громади України

Тавричанська ОТГ боротиметься за звання найспортивнішої громади України

Тавричанська ОТГ боротиметься за звання найспортивнішої громади УкраїниУ Бериславі 7 вересня відбувся фінал обласної Колосіади серед збірних команд ОТГ Херсонщини. Перемогу здобула Тавричанська ОТГ.

Спортивні змагання «Обласна Колосіада Херсонщини «Краща спортивна сільська/селищна об’єднана територіальна громада Херсонської області 2019 року» проводились серед збірних команд сільських та селищних об’єднаних територіальних громад Херсонської області у Бериславі.

Змагання Колосіади проводилися в два етапи: І етап – масові відбіркові змагання в сільських та селищних об’єднаних територіальних громадах Херсонської області – протягом року;  ІІ етап – фінальна обласна Колосіада серед збірних команд ОТГ 7 вересня в Бериславі.

Змагання Колосіади проводились з таких видів спорту: волейбол, футзал, перетягування канату, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки, а також спортивна родина.

Збірна команда Тавричанської ОТГ показала абсолютно кращий результат серед збірних команд усіх 3 (трьох) ліг та здобула право участі у Всеукраїнських спортивних змаганнях «Краща спортивна ОТГ України», що відбудуться з 19 по 22 вересня у селищі Ворохта Івано-Франківської області.

Тавричанська ОТГ боротиметься за звання найспортивнішої громади України


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.