Нова Каховка
C

» » Веселе виявилося селищем, а не селом

Веселе виявилося селищем, а не селом

Веселе виявилося селищем, а не селом

Повторно приймати рішення про добровільне приєднання Веселівської сільської територіальної громади Бериславського району до Новокаховської ОТГ довелося Новокаховській міськраді. Ця необхідність була викликана тим, що Веселе в офіційній документації виявилося не селом, як завжди вважалось, а селищем. А через таку неточність процедура приєднання могла б узагалі не відбутися.

 

— Оскільки Веселе входить до складу іншого району, процедура його приєднання є дещо складнішою. Тому ми повинні подавати всі документи з абсолютно точними формулюваннями. А тут навіть у сільраді не знали, що вони є жителями селища, — прокоментував міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

 

— Десь з 10 років тому Херсонська обласна рада приймала рішення про зміну селища Веселе на село. Проте остаточно відповідні документи до столичних органів влади направлені так і не були. Тож у державних реєстрах ми досі обліковуємося як селище Веселе Веселівської сільської ради. Схожа ситуація з Львівськими Отрубами, Новорайськом, Червоним Маяком Бериславського району — усі вони є селищами, — пояснила Веселівський сільський голова Людмила Аннас.

 

За словами Володимира Коваленка, уточнене рішення щодо Веселого дозволить уже невдовзі завершити процедуру добровільного приєднання цього селища до Новокаховської ОТГ.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.