Нова Каховка
C

» » У Бериславському медколеджі військових фельдшерів навчатимуть лікарі, які пройшли АТО

У Бериславському медколеджі військових фельдшерів навчатимуть лікарі, які пройшли АТО

У Бериславському медколеджі військових фельдшерів навчатимуть лікарі, які пройшли АТО

З нового навчального року у Бериславському медичному коледжі відкрита нова спеціальність «223 Медсестринство» спеціалізації «лікувальна справа» (військовий фельдшер).

 

Протягом останнього року педагогічний колектив медичної виші готував базу для нової, актуальної в умовах війни на Сході країни, спеціальності. Були розроблені навчальні плани та забезпечене навчально-методичними матеріалами. У січні заклад отримав погодження на введення спеціальності від обласної ради та Департаменту охорони здоров’я. Курс почав працювати з 1 вересня 2019 року.

 

«У нас – перший набір по «лікувальній справі» (військовий фельдшер). Вже є викладачі, які пройшли АТО. Це наші випускники, які прийняті до штату навчального закладу. Я вважаю, що ми готуватимемо фахівців вищого ґатунку, оскільки їх навчатимуть люди, що працювали у військових частинах, рятували бійців у польових умовах. Вони мають досвід і знання, які передадуть нашим студентам», – сказав директор медичного коледжу Володимир Кучер.

 

Спеціальність фельдшера є найпопулярнішою серед абітурієнтів. Щороку це підтверджують результати вступної кампанії. Військовий фельдшер може здійснювати прийом і медичний огляд, лікування у військових частинах та на кораблях за відсутності лікарі або ж під його наглядом.

 

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.