Нова Каховка
C

» » В Україні найближчим часом з’явиться посада "поліцейський офіцер громади"

В Україні найближчим часом з’явиться посада "поліцейський офіцер громади"

В Україні найближчим часом з’явиться посада "поліцейський офіцер громади"У Нацполіції планують реорганізувати роботу відділів і відділень поліції. 

 

Голова Національної поліції України запевнив, що кожен поліцейський офіцер громади буде забезпечений службовим транспортом. При цьому їх не відволікатимуть на виконання функцій, не властивих їхнім посадовим обов’язкам.

 

«Ми можемо забезпечити кожного офіцера, який буде працювати в громаді, службовим автомобілем. Два офіцери – два автомобілі, три офіцери – три автомобілі. І вони не поїдуть зі своєї території когось конвоювати чи щось охороняти», – наголосив Сергій Князєв.

 

Він також зазначив, що офіцери постійно перебуватимуть в ОТГ, періодично з’являючись до відділу поліції для звіту чи отримання настанов. При цьому комунікація поліцейського з керівництвом відбуватиметься з використанням електронних засобів зв’язку. Крім того, згодом – після навчання офіцерів громад – можливий варіант їхнього оснащення електронними засобами для стягнення штрафів за правопорушення, що належать до зони відповідальності поліції. Це дозволить зайвий раз не доставляти людину до відділу поліції або не відволікати її від справ.

 

«Ми дійдемо і до реорганізації відділів і відділень поліції, щоби більшість функціонерів відправити «в люди» – працювати з громадою, а на місці залишити лише чергових офіцерів, які охоронятимуть зброю і цілодобово відповідатимуть на звернення громадян», – наголосив Сергій Князєв.

 

Керівник регіонального офісу ІСІТАР в Україні Міністерства юстиції США Джон Монтаніо зауважив, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» дозволить головам ОТГ працювати разом з поліцією, спільно знаходячи та вирішуючи проблеми на причинному рівні.

 

«Майбутні поліцейські офіцери громади, які працюватимуть у ваших громадах, навчатимуться, як знаходити, вирішувати, зменшувати кількість та викорінювати проблеми перед тим, як вони можуть перетворитися у великі неприємності. Це називається проактивним підходом в роботі поліції», – зазначив Джон Монтаніо, наголосивши, що такий підхід є дуже ефективним та цінним у роботі поліції у всьому світі.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.