Нова Каховка
C

» » Купувати підручники власним коштом у Каховці не потрібно, про все подбали із місцевого бюджету

Купувати підручники власним коштом у Каховці не потрібно, про все подбали із місцевого бюджету

Купувати підручники власним коштом у Каховці не потрібно, про все подбали із місцевого бюджету«Учора отримали 3091 примірник підручників для 2, 6 та 11 класів придбаних за кошти державного бюджету. Нажаль, ще деякі видання по різним класам тільки друкуються», - повідомляє начальник управління освіти Каховськоі міської ради Михайло Гончар

 

Крім того, з метою забезпечення повного переведення учнів  3, 7, 8 класів другої школи на україномовне викладання предметів, за кошти міського бюджету було, додатково, придбано 1430 підручників.

 

Управління освіти міської ради наголошує, що усі учні каховських шкіл будуть повністю забезпечені необхідним комплектом підручників, жодної потреби закупати їх за власні кошти немає. 

Купувати підручники власним коштом у Каховці не потрібно, про все подбали із місцевого бюджету 

Виключенням є лише класи, які обрали поглиблений курс, наприклад з англійської і використовують так звані оксфордські підручники, що нажаль не закуповуються за бюджетні кошти.

 

Крім того, щоб зменшити фізичне навантаження на дітей, можна скачати електронні підручники, що розміщені за цим посиланням.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.