Нова Каховка
C

» » На День міста в Каховці може виступити відомий український гурт

На День міста в Каховці може виступити відомий український гурт

На День міста в Каховці може виступити відомий український гурт

Не встигли у Каховці відгриміти “Green Grey”, запрошені на святкування Дня Незалежності, як міськрада почала вести перемовини з іншими відомими виконавцями. І вже 21 вересня, на День міста тут може виступити гурт “Пара Нормальних”.

 

— Ми хочемо запросити їх виступити хедлайнерами на наших святкових заходах. Також ми вели перемовини з гуртом “Бумбокс”. Проте, скоріш за все, це буде “Пара Нормальних”, — розповіла начальниця відділу культури міськради Анна Садова.

 

На проведення заходів, оренду сцени та гонорари артистів з міського бюджету планується виділити 305 тисяч грн. З них біля 130 тис. грн. заплатять запрошеним музикантам. Звісно, якщо депутати міськради погодяться виділити всю необхідну суму.

 

Поки ж у народних обранців виникло лише одне запитання: чому з місцевого бюджету постійно виділяються кошти на оренду сцени? “Чи не простіше один раз витратити більше, щоб потім не платити за сцену знов і знов?” — запитали вони на останньому спільному засіданні постійних депутатських комісій.

 

— Цю сцену треба буде десь зберігати, мати людей, які зможуть її встановлювати та розбирати. Але ж у Каховці проводиться лише два заходи на рік, що потребують великої сцени для заходів просто неба — День Незалежності та День міста. Чи варто заради цього витрачати чималі кошти на її придбання? — сумнівається Анна Садова.

 

До речі, запрошення відомих поп-виконавців за рахунок місцевих бюджетів стає все більш поширеним явищем на Херсонщині. З минулого року це стало традицією, приміром, у Щасливцевому Генічеського району. Не стали виключенням й урочистості до Дня Незалежності: з бюджету сільради виділили кошти на виступ Віктора Павліка. І цей, і інші концерти, які проводились у новому сільському парку, були абсолютно безоплатними для всіх глядачів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.