Новая Каховка
C

» » Останній представник Херсонщини вибув з розіграшу Кубка України

Останній представник Херсонщини вибув з розіграшу Кубка України

Останній представник Херсонщини вибув з розіграшу Кубка УкраїниВчора відбулись матчі другого попереднього раунду Кубка України з футболу-2019/20.

Останній представник Херсонщини в турнірі, «Таврія-Сімферополь», на домашньому стадіоні в Бериславі приймала «Буковину». Нагадаємо, що чернівчани, які посідають останнє місце в групі «А» другої ліги, в першому раунді вибили з розіграшу КУ новокаховську «Енергію».

Гра виявилася цікавою та напруженою. На перерву команди пішли з рахунком  2:1 на користь кримчан. Але в другому таймі гості спочатку зрівняли рахунок, а в доданий арбітром час забили переможний гол. Вольова перемога «Буковини» – 3:2, а «Таврія» вибуває з Кубка України.

Наступний матч сімферопольці проведуть 31 серпня в рамках чемпіонату другої ліги проти «ВПК Агро».

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.