Нова Каховка
C

» » Замість рибнадзору з браконьєрами бореться поліція

Замість рибнадзору з браконьєрами бореться поліція

В місті Нова Каховка та прилеглої до неї території триває оперативно-профілактична операція "Нерест" яка почалась 10 квітня 2016 року. Працівники Новокаховського відділу поліції разом з рибоохоронними організаціями проводять рейди на водоймах, в місцях торгівлі рибою з метою виявлення фактів незаконного рибальства, торгівлі рибою та рибною продукцією, а також їх транспортування. 

Для рибалок-любителів визначені місця і ділянки, де любительський лов дозволений за умови, що ловити можна тільки з берега однієї вудкою з одним гачком та одним спінінгом з блешнею, виключно у світлу пору доби. Добова норма вилову - не більше трьох кілограмів на одного рибалку.

За порушення правил вилову риби під час нерестового періоду передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Під час весняно-літньої нерестової заборони проводяться профілактичні заходи щодо боротьби з браконьєрством, незаконною торгівлею водними ресурсами та іншими порушеннями правил рибальства.

Упродовж нерестового періоду виявлено:
- 6 фактів незаконної торгівлі водними ресурсами;
- 9 фактів браконьєрства;
- виявлено 16 правопорушень ( з них за ст. 85 ч. 4 КУпАП - 9, ст. 88-1 КУпАП - 5, ст. 159 КУпАП -1)
- вилучено 111 кг незаконно виловленої риби
- вилучено 11 одиниць знарядь незаконного вилову риби під час виявлення фактів браконьєрства ( в тому числі і сітки довжиною 100 метрів) 
Відкрито 1 кримінальне провадження (вилучено 1,5 км рибальскої сітки та інших знарядь незаконого вилову риби)

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.