Нова Каховка
C

» » Під загрозою «дощувалки» на Бериславщині

Під загрозою «дощувалки» на Бериславщині

Під загрозою «дощувалки» на Бериславщині

Сезон поливу ще не завершився, а «мародери від агробізнесу» вже намагаються розтягувати обладнання для зрошення.

 

Так, біля села Лиманець (Кірове) Бериславського району одразу на чотирьох дощувальних установках зняли ні багато ні мало, а п’ятсот наконечників для розпилювачів. Біля них мали чергувати оператори, котрі виконували й функції охоронців. Але «Фрегати» стояли на відстані у півтора кілометри один від одного, та ще й між ними знаходилися густі лісосмуги, тож простежити за всіма установками одразу було фізично неможливо. Чим і скористалися невідомі поки що злодії. Відшукати їх «по гарячих слідах» не вдалося, оскільки невідомо навіть, коли саме відбувалися ці крадіжки.

 

Виходячи з того, що вартість одного наконечника (вони легко відгвинчуються вручну) доходить до 750 гривень, нескладно підрахувати, що збитки, завдані фермерському господарству, сягнули 375 тисяч гривень. Чи вистачить прибутків від продажу врожаю кукурудзи та соняшнику, поля з якими зволожували «Фрегати», аби купити запчастини для них на заміну вкраденим?

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.