Нова Каховка
C

» » За сервісні послуги МВС до місцевих бюджетів області надійшло 3,6 млн. грн.

За сервісні послуги МВС до місцевих бюджетів області надійшло 3,6 млн. грн.

 За сервісні послуги МВС до місцевих бюджетів області надійшло 3,6 млн. грн.Протягом 2019 року в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області проведено 18916 операцій, пов’язаних із реєстрацією транспортних засобів, прийнято 10105 теоретичних та 12077 практичних іспитів, видано 10 059 посвідчень водія, надано громадянам ряд інших послуг. Про це інформує регіональний сервісний центр МВС.

 

За результатами діяльності сервісних центрів МВС Херсонщини до місцевих бюджетів надійшло 3636566 гривень. Це кошти, сплачені клієнтами за отримані адміністративні послуги сервісної служби МВС.

 

Кошти перераховані на бюджетні рахунки за місцем розташування ТСЦ: у Херсоні, Новій Каховці, Генічеську, Великій Олександрівці та Голій Пристані. Найбільша сума, 1848782 гривні, надійшла до бюджету обласного центру, найменша, 119 тисяч гривень - до бюджету Великої Олександрівки.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.