Нова Каховка
C

» » "Кримський дім" може відкрити представництво у Херсоні

"Кримський дім" може відкрити представництво у Херсоні

"Кримський дім" може відкрити представництво у Херсоні

Проєкт «Кримський дім» запросили відкрити представництво у Херсоні.

 

Про це заявив у вівторок голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв під час засідання круглого столу, присвяченого Міжнародному дню корінних народів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

За його словами, ідея створення «Кримського дому» у Херсоні з’явилась під час його та постійного представника Президента України в АР Крим Антона Кориневича спільної зустрічі з лідерами кримськотатарського народу - Мустафою Джемільовим і Рефатом Чубаровим.

 

«Говорили про те, що не дуже справедливо мати «Кримський дім тільки у Києві. Нам потрібно мати «Кримський дім» у Херсоні, на землі, що стала другою батьківщиною для багатьох кримських татар, які змушені були залишити свої домівки після 2014 року. Ми готові допомогти, готові разом виходити з ініціативою, якщо необхідно, у пошуку приміщення, можливо, у пошуку земельної ділянки для того, щоб побудувати такий «Кримський дім» у Херсоні», - зазначив Гусєв.

 

У свою чергу, програмний директор «Кримського дому» Алім Алієв, який брав участь у роботі круглого столу онлайн, нагадав, що проєкт «Кримський дім» кілька тижнів тому вже був у Херсоні. «Це був перший крок, але ці кроки мають бути системними», - зазначив він.

 

Алієв погодився, що питання розвитку кримськотатарської культури, питання комунікації з тимчасово окупованим Кримом, просвітницькі ініціативи важливо реалізувати безпосередньо в регіоні, що найближчий до півострова.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.