Нова Каховка
C

» » Переможниця не змогла відсудити виграш на 6 мільйонів у оператора лотереї

Переможниця не змогла відсудити виграш на 6 мільйонів у оператора лотереї

Киянка не змогла відсудити у компанії «Патріот» – засновника лотереї суперприз в розмірі 6 мільйонів гривень.

 

Позивачка придбала 3 лотерейних квитка "Своє житло", після стирання захисної стрічки на ігровому полі, нею були виявлені відповідні комбінації з максимальною сумою виграшу в загальній сумі 6 млн. гривень (кожен квиток по 2 млн. гривень).

14 квітня 2015 року, на четвертий день після введення даних квитків в обіг, вона пред'явила квитки оператору. При цьому компанія "Патріот" підтвердила, що дані квитки дійсно були пред'явлені в установлені умовами лотереї терміни, і ніяких зауважень чи доводів щодо позивача, що він якимось чином підробив ці квитки, або спотворив інформацію про виграш, у компанії не було.

В ході судового розгляду позову представник "Патріоту" зазначив, що умови лотереї передбачали наявність двох квитків лотереї з максимальним виграшем в 2 млн. гривень та повідомив про факт виявлення проблеми з нанесенням ігрової інформації на лотерейні квитки "Своє житло", допущених друкарнею, що привело до  недостовірності розподілу призового фонду.

Представник компанії "Укрспецполіграфії", яка займалася виготовленням квитків лотереї, також повідомив про виявлення технологічного браку при нанесенні інформації на ігровому полі квитків. За його словами, це сталося через «порушення програмного алгоритму системи формування ігрової інформації». У зв'язку з цим, вся партія поставлених лотерейних квитків була визнана поліграфічним браком.

Адвокат позивача на засіданні суду заявив, що переможець лотереї не має жодного стосунку до здійснення компанією "Патріот" або ТОВ "Укрспецполіграфія" своєї господарської діяльності, тому всі можливі ризики повинні покладатися на оператора лотереї. "З огляду на неналежне виконання компанією "Укрспецполіграфія" своїх обов'язків перед відповідачем, це не звільняє оператора від зобов'язань з виплати переможцю сум виграшу", - додав він.

За результатами розгляду даної справи Печерський районний суд Києва відмовив переможцю лотереї в отриманні виграшу.

 

Після засідання суду представник компанії "Патріот" відмовився від коментарів.

Адвокат позивача повідомив про намір свого клієнта оскаржити дане рішення в Апеляційному суді Києва.

 

100% акцій "Патріота" належать кіпрській CehribaInvestmentsLimited. Ця компанія раніше входила в інвестиційний холдинг Finstar російського мільярдера Олега Бойка. У вересні 2015 року, після введення санкцій проти "Патріота", в компанії повідомили, що не мають ніякого відношення до колишніх власників компанії, зокрема Олега Бойка і холдингу Finstar.

"Компанією володіє європейська компанія CehribaInvestmentsLimited, бенефіціаром якої є група приватних інвесторів з ЄС.  Російський бізнесмен Олег Бойко вийшов з капіталу товариства ще влітку 2014 року", - заявили в «Патріоті».

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.