Нова Каховка
C

» » Дитсадки в Каховському районі працюватимуть окремо від шкіл

Дитсадки в Каховському районі працюватимуть окремо від шкіл

Дитсадки в Каховському районі працюватимуть окремо від шкіл

Розділити дошкільні навчальні заклади від шкіл вирішила Каховська районна рада. Цю процедуру вже проведено в Кам’янці та Малокаховці. Після виділу дошкільних підрозділів тут створили нові заклади дошкільної освіти: ясла-садок “Дзівночок” у Малокаховці та дитсадок “Барвінок” у Кам’янці. У кожному з них призначені виконуючі обов’язків керівників закладів до призначення повноправних керівників згідно чинного законодавства. 

 

Схожу процедуру найближчим часом планують провести в Роздольному, де з тамтешнього навчального закладу виділять дошкільний підрозділ — ясла-садок “Яблунька”.

 

— Статус одночасно школи і дитсадка в Каховському районі мали три заклади. Проте подібні навчально-виховні комплекси після прийняття нового Закону “Про освіту” та внесення змін до ЗУ “Про загальну середню освіту” були виключені з типології навчальних закладів, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти. Найменування “НВК” сьогодні просто не існує. Тому сьогодні дошкільні і шкільні заклади не можуть існувати разом. А ми зобов’язані привести їх діяльність відповідно до чинного законодавства, — пояснила голова Каховської райради Тетяна Тертична.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.