Нова Каховка
C

» » У Федорівці говорили з приводу приєднання до Зеленопідської ОТГ

У Федорівці говорили з приводу приєднання до Зеленопідської ОТГ

У Федорівці говорили з приводу приєднання до Зеленопідської ОТГУ селі Федорівка, що у Каховському районі, відбулася зустріч щодо добровільного приєднання Федорівської сільської ради до Зеленопідської ОТГ. 

Зі сторони Зеленопідськоі громади були присутні представники апарату сільської ради на чолі з головою Галиною Лобунько, старости, депутати, працівники шкіл та, навіть, лікарі. Зі сторони Федорівки людей було не надто багато - представники влади та місцеві жителі. Серед гостей зустрічі також були присутні представники Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування. 

Під час зустрічі представники Зеленопідської ОТГ розповіли про те, що вже встигли зробити за час життя в окремій громаді. 

Нагадаємо, декілька років тому мешканці села Федорівка відмовились від об`єднання і створення громади будь з ким, мотивуючи своє бажання залишатись у складі Каховському району. 

Під час зустрічі цього разу серед більшості присутніх отримала підтримку думка, що від об'єднання виграють усі. Залишилась не до кінця чіткою та зрозумілою позиція Федорівської сільської ради.

У Федорівці говорили з приводу приєднання до Зеленопідської ОТГ
У Федорівці говорили з приводу приєднання до Зеленопідської ОТГ


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.