Новая Каховка
C

» » У Каховці пройшла козацька тризна

У Каховці пройшла козацька тризна

У Каховці пройшла козацька тризнаУ Каховці на міській набережній вже втретє відбулась Козацька тризна по вшануванню пам’яті славетних козацьких отаманів. 

У заході взяли участь козаки з Каховки, Херсону, Горностаївки, Нової Каховки, Козацького, Бериславу, Скадовська, Чаплинки, Каланчака, козачата Каховської паланки Українського дитячо-юнацького товариства “Січ”, члени міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва, воїни-інтернаціоналісти, ветерани. 

Тризна традиційно розпочалась з державного гімну та підняття державного прапору України, козацького прапору (копія запорозького прапору кінця XVIII століття) та прапору УДЮТ "Січ". Право підняти прапори було надано отаману Каховського окремого козацького полку ім. І.Сірка Війська Запорізького Миколі Семенову та в минулому вихованці куреня “СКІФ”, а нині наставнику цього ж куреня Дарині Мельніковій. Після цього настоятель Святопокровського собору протоієрей Ніколай провів молебен та благословив присутніх. 
У Каховці пройшла козацька тризна
Право відкрити козацьке коло було надано міському голові Андрію Дяченку. Від імені козаків - запорожців виступив отаман Херсонської паланки Спілки козаків України “Військо Запорізьке” Сергій Якуба, а від імені каховських козаків слово було надано депутату міської ради, писарю Каховського Козачого товариства Олександру Глущенку. 

Почесний отаман Каховської паланки УДЮТ “СІЧ” Микола Огданець у своєму виступі згадав козаків, які загинули в зоні АТО. Завершувався захід хвилиною мовчання по славних козацьких отаманів – Богдану Ружинському, Богдану-Зіновію Хмельницькому, кошовому отаману Івану Сірку, по загиблим і померлим лицарям, які протягом вітчизняної історії захищали державну цілісність України та православну віру. 

На завершення, учасники поклали квіти до Козацького хреста на честь гетьмана Богдана Ружинського та Українських козаків та до пам’ятника Івану Сірку.

У Каховці пройшла козацька тризна


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.