Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці залишаються проблеми з будівництвом ЦНАПу

У Новій Каховці залишаються проблеми з будівництвом ЦНАПу

У Новій Каховці залишаються проблеми з будівництвом ЦНАПу

Про наявність великих проблем з будівництвом майбутнього Центру надання адміністративних послуг повідомив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

 

— Цей об’єкт дуже потрібен місту. Але у мене вже терпець увірвався і я готовий передати щодо підрядника документи відповідним органам. Нехай розбираються з ними, — пригрозив він на позачерговій сесії Новокаховської міськради 8 серпня.

 

Він пояснив, що підрядна компанія — ТОВ “СК Укрстрой” — затримує надання актів виконаних робіт за давно сплаченому їй авансу в розмірі 30% від вартості будівельних робіт. Неотримання цих документів може спричинити великі проблеми для міськради і припинення подальшого фінансування будівництва. 

 

— Вони повинні або повернути нам аванс у повному обсязі або ж надати акти. Загалом це непорядно, адже ми протягом шести місяців терпіли, поки ця компанія в судовому порядку поверне собі ліцензію. Їй це вдалося, але за півтори місяці вона знову так нічого і не зробила, — прокоментував Володимир Коваленко.

 

Втім, він впевнений, що до кінця поточного року завершити будівництво вдасться. “Там залишилось робіт максимум на 2,5 місяці. Тобто, є шанс дотриматися всіх термінів”, — додав міський голова.

 

Нагадаємо, що київське ТОВ “СК “Укрстрой” стало переможцем тендеру на будівництво новокаховського ЦНАПу на загальну суму в 19685330,94 гривень. Кошти на це були виділені з бюджету Новокаховської міськради та Державного фонду регіонального розвитку. За даними YouControl, у серпні 2018 році її ліцензія на господарську діяльність з будівництва об’єктів за результатами проведеної перевірки була анульована. Проте згодом за позовом компанії суд скасував відповідний наказ Державної аріхтектурно-будівельної інспекії України, визнавши його протиправним.

 

Будівництво новокаховського ЦНАПу ведеться на території колишнього скверу між кінотеатром “Юність” і будівлею “Укртелекому” на вулиці Першотравневій.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.