Нова Каховка
C

» » Новокаховські депутати проголосували за приєднання Веселого до Нової Каховки

Новокаховські депутати проголосували за приєднання Веселого до Нової Каховки

Новокаховські депутати проголосували за приєднання Веселого до Нової КаховкиДепутати Новокаховської міської ради сьогодні, 8 серпня, зібралися на 65-у позачергову сесію. В порядку денному було лише одне питання – «Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Веселівської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади».

 

«Весь процес підготовки цього питання стовідсотково відповідає всім законодавчим вимогам. Нема жодного порушення абсолютно…

 

У вирішенні цього питання нема нічиїх персональних амбіцій. Тут точно стовідсотково ми слухали людей, і в першу чергу тієї території, яка приєднувалася», – підкреслив міський голова Володимир Коваленко.

 

«На прикладі Веселого є  якби реальне усвідомлення людей, куди треба йти.

 

Люди йдуть туди, де є фахова система: медична, транспортна, освітянська, позашкільна система освіти, дошкільна, де є інфраструктура відпочинку, де трошечки кращі умови для бізнесового свого бачення розвитку, де є підприємства…»  – зазначив мер.

 

На сесії був присутній 21 депутат, рішення прийнято одноголосно.

 

Село Веселе входить до складу Бериславського району, розташоване на правому березі Каховського водосховища. Населення – понад 2600 чоловік, соціальна інфраструктура села складається з будинку культури, школи, дитячого садочку, музичної школи, у Веселому знаходиться виноробне підприємство ПАТ «Князя Трубецького».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.