Нова Каховка
C

» » Над дитячим майданчиком у Таврійську встановили освітлення та відеоспостереження

Над дитячим майданчиком у Таврійську встановили освітлення та відеоспостереження

Над дитячим майданчиком у Таврійську встановили освітлення та відеоспостереженняПісля того, як минулого тижня комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» запустило лінію вуличного освітлення від вул. Гайдара до автобусної зупинки «Східний» на вул. Незалежності, комунальники перейшли до міжбудинкового проїзду по вул. Вокзальна, 80, 82-А.

 

В понеділок, 5 серпня, робітники ЖЕУ працювали тут над освітленням дитячого майданчика. Від вул. Вокзальної вони натягли електродріт, змонтували ліхтарі та реле автоматичного включення.

 

Вуличне освітлення цієї прибудинкової території буде працювати разом із системою відеоспостереження за дитячим майданчиком, яку встановили на одному з будинків. Це дозволить взяти під контроль відпочинок дітей та забезпечить збереження ігрового комплексу, що включає гірку, гойдалку та карусель. Через пару тижнів ЖЕУ встановить ще велику пісочницю з навісом та лавочками.  

 

Відновлення освітлення дитячого майданчика стане одним з елементів благоустрою. Разом зі здачею в експлуатацію п’ятиповерхівки по вул. Вокзальна, 82-А міська влада Таврійська  запланувала ремонт дороги до вул. Каховської. Разом з тим передбачається її розширення, для чого минулого тижня ЖЕУ прибрало одну електроопору.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.