Новая Каховка
C

» » У Бериславському районі відкрили підрозділ пожежної охорони

У Бериславському районі відкрили підрозділ пожежної охорони

У Бериславському районі відкрили підрозділ пожежної охорони

У Високому Бериславського району до роботи заступив новий підрозділ пожежної охорони. Він обслуговуватиме всі чотири населені пункти, що входять до складу сільради, а за потреби надаватиме допомогу сусіднім селам.

 

Його створення пришвидшив намір одного з місцевих підприємств встановити у Високому сонячну елетростанцію. За словами представника компанії, за правилами пожежної безпеки їм потрібен був діючий підрозділ пожежної охорони в певному радіусі від об’єкту або ж добровільна пожежна дружина. Оскільки ані першого, ані другого тут не мали навіть у перспективі, то необхідну службу вирішили створити з нуля.

 

— За підтримки не лише цього підприємства, а й інших місцевих спонсорів, а також за рахунок сільради нам вдалося створити такий підрозділ. Потреба ж у ньому існує дуже давно, він необхідний для збереження від пожеж домівок людей, лісових насаджень та врожаю. Адже досі, щоб викликати професійних рятувальників з Берислава втрачався дорогоцінний час. Я дуже рада, що спільними зусиллями нам вдалося створити цей підрозділ, забезпечити його приміщенням та спецодягом, — прокоментувала “Новому дню” Високівський сільський голова Євгенія Перевенко.

 

За її словами, в новому підрозділі працюватимуть три жителя громади, які пройшли спеціалізоване навчання в Херсоні.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.