Нова Каховка
C

» » У Бериславському районі відкрили підрозділ пожежної охорони

У Бериславському районі відкрили підрозділ пожежної охорони

У Бериславському районі відкрили підрозділ пожежної охорони

У Високому Бериславського району до роботи заступив новий підрозділ пожежної охорони. Він обслуговуватиме всі чотири населені пункти, що входять до складу сільради, а за потреби надаватиме допомогу сусіднім селам.

 

Його створення пришвидшив намір одного з місцевих підприємств встановити у Високому сонячну елетростанцію. За словами представника компанії, за правилами пожежної безпеки їм потрібен був діючий підрозділ пожежної охорони в певному радіусі від об’єкту або ж добровільна пожежна дружина. Оскільки ані першого, ані другого тут не мали навіть у перспективі, то необхідну службу вирішили створити з нуля.

 

— За підтримки не лише цього підприємства, а й інших місцевих спонсорів, а також за рахунок сільради нам вдалося створити такий підрозділ. Потреба ж у ньому існує дуже давно, він необхідний для збереження від пожеж домівок людей, лісових насаджень та врожаю. Адже досі, щоб викликати професійних рятувальників з Берислава втрачався дорогоцінний час. Я дуже рада, що спільними зусиллями нам вдалося створити цей підрозділ, забезпечити його приміщенням та спецодягом, — прокоментувала “Новому дню” Високівський сільський голова Євгенія Перевенко.

 

За її словами, в новому підрозділі працюватимуть три жителя громади, які пройшли спеціалізоване навчання в Херсоні.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.