Новая Каховка
C

» » «Гаряча» телефонна лінія ОДА

«Гаряча» телефонна лінія ОДА

      За повідомленням ОДА продовжується робота по вирішенню проблем жителів області, з якими звертаються на «гарячу» телефонну лінію голови обласної державної адміністрації Андрія Путілова. Як повідомляє відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації у листопаді 2015 року на «гарячу» телефонну лінію голови обласної державної адміністрації надійшло 477 звернень, що на 14,4 % більше ніж у минулому місяці.

 

     Зокрема, звернення стосувались призначення соціальної допомоги, безкоштовного встановлення лічильників води, відновлення пільг на електропостачання, призначення субсидій, відновлення електропостачання, відновлення роботи ліфту, налагодження вивозу сміття та інше.

          За результатами розгляду звернень позитивно вирішено 123 звернення, у стадії розгляду знаходяться 126 звернень. За листопад на 227 звернень (47,6 % загального числа зареєстрованих за місяць) заявникам надано консультації та роз’яснення щодо норм законодавства, актуальних питань державної політики, а також необхідну довідкову інформацію та психологічну підтримку.  

         Найбільше звернень надійшло від мешканців обласного центру та населених пунктів Бериславського та Великоолександрівського районів.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.