Нова Каховка
C

» » Автовласники поповнили бюджети Херсонщини на два мільйона гривень

Автовласники поповнили бюджети Херсонщини на два мільйона гривень

Автовласники поповнили бюджети Херсонщини на два мільйона гривень

З початку року фінансові ресурси місцевих громад Херсонщини поповнили 2,2 млн. грн. транспортного податку. Про це повідомили спеціалісти управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 

Із них 0,9 млн. грн. транспортного податку сплатили до місцевих бюджетів Херсонщини фізичні особи - власники елітних автомобилей. Ще 1,3 млн. грн., або 60 відс. від загальної суми надходжень транспортного податку перерахували юридичні особи - суб’єкти господарювання нашої області.

 

У порівняльній динаміці 36 відс. або 0,8 млн. грн. внесли автовласники фізичні та юридичні особи на території обслуговування Херсонської ДПІ, ще 0,4 млн. грн. або 18 відс. додали бюджетам місцевих громад Каховського району.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.