Нова Каховка
C

» » Комунальники Таврійська монтують нову лінію вуличного освітлення

Комунальники Таврійська монтують нову лінію вуличного освітлення

Комунальники Таврійська монтують нову лінію вуличного освітлення

В Таврійську триває програма вуличного освітлення міста.  

 

В вівторок, 30 липня, працівники комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» встановлювали ліхтарі на п’яти опорах нової лінії, яка освітлить прохід від вул. Гайдара до вул. Незалежності.

Комунальники Таврійська монтують нову лінію вуличного освітлення

За день тут проходить великі кількість людей, які переважно поспішають на роботу та автобусні зупинки. До того ж, поруч знаходиться дитяча школа мистецтв, де діти займаються до вечора. Відтепер, в новому навчальному році вони не будуть розходитись по домівках у темряві.

 

Наступною вулицею, де ЖЕУ планує відновити вуличне освітлення, буде Вокзальна в межах вулиць Східна та Південна. Зараз готується проект реконструкції цієї ділянки. Як раз про це було депутатське звернення депутата Таврійської міської ради Віталія Коровки на останній сесії міської ради, в якому він озвучив побажання мешканців цих вулиць та працівників залізничних підприємств міста.

 

За словами начальника ЖЕУ Олександра Главацького, підприємство дійшло згоди з Одеською залізницею стосовно вирішення питання вуличного освітлення на вул. Магістральній, де розташовані багатоповерхові будинки залізничників. Як доповів Олександр Арсентійович, є попередня домовленість, що ЖЕУ та Одеська залізниця заключать відповідний договір. Згідно договору передбачається, що комунальники встановлять свої ліхтарі на опорах електролінії вул. Магістральної, які належать Одеській залізниці.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.