Нова Каховка
C

» » Вибори до Ради на 184 окрузі пройшли із порушеннями

Вибори до Ради на 184 окрузі пройшли із порушеннями

Вибори до Ради на 184 окрузі пройшли із порушеннямиПід час проведення позачергових виборів у 184 окрузі зафіксовали чималу кількість порушень ЗУ «Про вибори народних депутатів України». 


Зокрема: вчиненні провокації довіреною особою одного із кандидатів та зафіксовано проведення агітаційної роботи у день виборів.

Та найбільш кричущими випадками стали порушення не лише виборців та представників кандидатів, а і членів виборчих комісій. 


Так, при здачі дільничною виборчою комісією до окружної виборчої комісії документів цілісність упаковок у більшості пакетів порушена. Члени комісії ОВК з невідомих на те причин, прийняли від ДВК такі пакети без зауважень.

Вибори до Ради на 184 окрузі пройшли із порушеннями
Хоча згідно п. 5 ст. 94 Закону члени ОВК при виявленні пошкоджень цілісності пакетів повинні повернути відповідні документи та зобов'язати дільничну виборчу комісію виправити виявлені недоліки шляхом складання протоколу (протоколів) з поміткою "Уточнений". Чи провести повторний підрахунок голосів на виборчій дільниці в порядку, встановленому цим Законом по виборах у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та (або) в одномандатному окрузі.

 

Довіреною особою одного із кадидатів було вказано на порушення та заявлено на перерахунок, який триває і досі. 

 

Як повідомляє інсайдер, присутній при цій процедурі, неточності та неспівпадіння вже є. 

 

Станом на теперішній час, при перерахунок голосів за політичні партії виявили на 2 бюлетені більше, ніж було видано на виборців за документами. 

 

Наскільки будете великі розбіжності та на чию користь,- ми слідуватимемо і надалі. 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.