Нова Каховка
C

» » В Каховці розпочалася реставрація парку відпочинку

В Каховці розпочалася реставрація парку відпочинку

28 квітня відбулася сесія Каховської міської ради. Одним з головних питань було чи підтримують депутати та міський голова відкриття парку відпочинку який знаходиться в   м-р Свєтлово.

Представник ТОВ «Перспектива» з Харкова, яке є власником землі, де знаходиться парк відпочинку, докладніше розповіла про те, що їх компанія готова розпочати реставрацію старих атракціонів за власний рахунок. А також встановити в парку два нових батута.

 

Громадська організація «Солідарна Україна» разом з депутатами Андрієм Мовчаном та Маргаритою Скрипніченко прийняли рішення самостійно розібратися в цьому питанні, та вирушили подивиться які зміни відбуваються у парку.

 

В парку депутати спостерігали як робітники прокладали нові проводи для енергопостачання. Також побачили новий батут та спеціалістів які перевіряли стан атракціонів. Так що процес дійсно розпочався.

 

Але остаточне рішення щодо парку відпочинку не було прийнято. Хочеться вірити, що в найближчий час мешканці міста почнуть відпочивати у рідному парку атракціонів, а не витрачати кошти та час, щоб їздити до Нової Каховки.

 

Дякуємо тим, хто разом з нами підтримує і має віру в те, що в нашому місті може бути свій парк відпочинку.

В Каховці розпочалася реставрація парку відпочинку
В Каховці розпочалася реставрація парку відпочинку

В Каховці розпочалася реставрація парку відпочинку

Галина Скрипніченко


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.