Нова Каховка
C

» » В Новій Каховці 11 травня відбудеться семінар-тренінг «Сучасні ІТ-професії»

В Новій Каховці 11 травня відбудеться семінар-тренінг «Сучасні ІТ-професії»

Під час семінару «Сучасні ІТ-професії» слухачі дізнаються що таке робота в ІТ та як стати ІТ-фахівцем

 

Багато хто знає, що ІТ-фахівці, як правило, мають високу зарплату. І це так! В IT індустрії зараз працюють близько 90 000 спеціалістів. За даними опитування 21% IT-інженерів знайшли свою першу роботу протягом 2015 року, тобто за минулий рік ринок праці поповнився майже 18 000 джуніорів. Частина з них - студенти та випускники IT-спеціальностей, частина - так звані світчери, тобто ті, хто поміняли свою спеціальність, перевчившись в пост-студентському віці. І для перших, і для других відкрито безліч можливостей.

Професії в IT-сфері вже протягом десятка років знаходяться в топі по затребуваності і рівню заробітної плати і за прогнозами експертів, будуть залишатися такими в найближчі 5-10 років, незважаючи на кризу і навіть завдяки їй.

Про те як потрапити в ІТ Вам розкажуть на семінарі фахівці з певним досвідом в цій справі. Їхня мета – допомогти людям зорієнтуватися у виборі спеціальності та показати шляхи професійного розвитку, щоб скоротити помилкові дії до мінімуму у пошуку і виборі нової професії.

 

Також в рамках заходу на Вас чекають два майстер-класу: з графічного дизайну та копірайтингу.


Дата проведення: 11 травня 2016 року. Початок об 11:00 годині, закінчення о 18:00.

 

Захід відбудеться в актовому залі Новокаховського приладобудівного технікуму. Реєстрація обов’язкова за ФОРМОЮ

 

Організатори семінару-тренінгу: Яковенко Альона та партнер Британської Ради в Україні громадська організація "Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад".


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.