Новая Каховка
C

» » Іван Вінник: «Дякуємо вам, наші звитяжні воїни, за наше сьогодення та за наше мирне небо»

Іван Вінник: «Дякуємо вам, наші звитяжні воїни, за наше сьогодення та за наше мирне небо»

Іван Вінник: «Дякуємо вам, наші звитяжні воїни, за наше сьогодення та за наше мирне небо»«Сьогодні мав честь виступити на урочистому параді-входженні 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнко в місце постійної дислокації у м. Нова Каховка після успішного виконання бойових завдань в зоні проведення ООС, – написав у Фейсбуці кандидат у народні депутати України по 184-му виборчому округу Іван Вінник. – Нижче викладено мою промову, в якій я ділюсь важливими, на мій погляд, думками та побажаннями.


«Шановні українські воїни, громадяни м. Нова Каховка та представники влади!


Хочу розпочати свій виступ з запитання, яке останнім часом постійно чую на зустрічах: «Коли завершиться війна?». Відповідаю щиро та чесно: війна закінчується не датою, а подією. Подією цією може бути або перемога, або капітуляція.


Коли Російська Федерація 20 лютого 2014 року здійснила акт збройної агресії та напала на нашу державу, ми могли досить швидко закінчити війну. Закінчити її капітуляцією. Запитати у Путіна, чого він хоче і погодитись на це. А хотів він чимало: забрати у підпорядкування Росії Лівий берег України, чинити тиск на нашу внутрішню політику, нашої позаблоковості, федералізації, а, можливо, навіть повної асиміляцію українців шляхом традиційного переселення. Але Український народ, гідні представники якого стоять сьогодні перед нами на площі міста, сказали свої рішуче «ні». Саме ці люди зумовили наш український вибір. І цей вибір був перемогою! Я на власні очі бачив черги, коли 23 лютого 2014 року пішов записуватись добровольцем в Печерсько-Голосіївський об’єднаний військкомат. О 7 ранку черга була не менше 300 людей. За що я дякую своїм співгромадянам, однодумцям та патріотам України. Ви зробили вибір перемоги. І Український народ переможе!


4,5 років ми займались розбудовою Збройних Сил України. Ми розуміли: якщо не реформувати свою армію, то доведеться годувати чужу – армію російських найманців, які окупували частину нашої території в АР Крим та на Донбасі, які вбили 13 тисяч українських громадян, які вигадують різні «фейки» про катування та утиски російськомовних людей в Україні. І все це для того, щоб продовжувати війну проти нашої держави, щоб скомпрометувати нашу незалежність, щоб заборонити нам рухатись вперед до вибору, який зробив Український народ. А це і вступ до ЄС та НАТО, і енергонезалежність, і стабільна та розвинена економіка. Вдала зовнішня політика неможлива без успішної та процвітаючої армії. Тому ми дякуємо Вам, наші звитяжні воїни, за наше сьогодення та за наше мирне небо. Ми переможемо. Слава Україні! Героям слава!


Рухаємося вперед!»


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.