Нова Каховка
C

» » З візитом на «Чумак» до Каховки приїхав новий губернатор та в. о. міністра АПК

З візитом на «Чумак» до Каховки приїхав новий губернатор та в. о. міністра АПК

З візитом на «Чумак» до Каховки приїхав новий губернатор та в. о. міністра АПКНовопризначений губернатор Херсонщини та в. о. міністра АПК відвідали компанію «Чумак» у Каховці. Як пройшла зустріч, про що говорили та на що чекати у сфері сільського господарства на Каховщині, –читайте у статті.

 

Сьогодні, 19 липня, із офіційним візитом до компанії «Чумак» завітала ціла делегація з форуму «Агропорт. Південь. Херсон 2019»: новопризначений голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, в. о. міністра з питань аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балонь, кандидат у народні депутати України за 185 округом від політичної партії «Слуга народу» Володимир Іванов та директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода.

З візитом на «Чумак» до Каховки приїхав новий губернатор та в. о. міністра АПК

Каховчани презентували одну з найпопулярніших всеукраїнських продовольчих компаній «Чумак», а також провели екскурсію сучасним виробництвом.

 

«Мої діти не їдять інших макаронів, окрім «Чумака», – жартома відзначив херсонський губернатор Юрій Гусєв.

З візитом на «Чумак» до Каховки приїхав новий губернатор та в. о. міністра АПК

Крім цього, відбулась конструктивна робоча зустріч за «круглим» столом. Обговорювали перспективи інвестування регіону компанією «Чумак», можливим розширенням виробництва та відповідними кроками з боку місцевої влади.

 

Генеральний директор ПрАТ «Чумак» Юрій Горянич розповів про перебіг справ в компанії та останні досягнення. Відмітив, що продукція «Чумак» чи не єдина в тренді органік і дотримується не просто безпечних, а й здорових рецептур.

Нагадаємо, що «Чумак» – найбільший виробник томатних продуктів (паст, соусів, соків), а також єдина компанія, яка переробляє сировину регіональних фермерів, вирощену на українських родючих ґрунтах поблизу із виробництвом. Звідси й всім відоме гасло компанії – «З лану – до столу».   

З візитом на «Чумак» до Каховки приїхав новий губернатор та в. о. міністра АПК

З візитом на «Чумак» до Каховки приїхав новий губернатор та в. о. міністра АПКЗ візитом на «Чумак» до Каховки приїхав новий губернатор та в. о. міністра АПК


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.