Новая Каховка
C

» » Команда Івана Вінника взяла шефство над притулком для тварин у Новій Каховці

Команда Івана Вінника взяла шефство над притулком для тварин у Новій Каховці

Команда кандидата у народні депутати України по 184-му округу Івана Вінника допомагає притулку для тварин у Новій Каховці. Про це Іван Вінник повідомив у соціальній мережі Фейсбук.

Команда Івана Вінника взяла шефство над притулком для тварин у Новій Каховці 

«Уже після всіх зустрічей ми завітали в єдиний у м. Нова Каховка притулок для собак та котів. На кожній зустрічі з виборцями мене запитують: «Що робити з безпритульними тваринами?». Єдиним гуманним шляхом вирішення цієї проблеми, прийнятим у світі, залишається стерилізація, ідентифікація тварин та розміщення їх для проживання у притулках. На сьогодні, держава лише починає піклуватись про правове регулювання та фінансове забезпечення відповідних кроків. Тому ми дякуємо Вікторії Кушнір - людині небайдужій, яка організувала цей притулок з власної ініціативи. Наша команда, в свою чергу, взяла шефство над притулком. Допомагаємо усім необхідним, включаючи корми для тварин, які ми вчора вкотре завезли для «хвостатиків». Для усіх, хто мріє про друга, додам: замість того, щоб купувати – прихистіть тваринку з притулку, цим ви рятуєте одразу трьох: тварину з притулку, безпритульну тварину, яка займе місце першої, та людину в собі.


Рухаємося вперед!»

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.