Нова Каховка
C

» » Команда Івана Вінника взяла шефство над притулком для тварин у Новій Каховці

Команда Івана Вінника взяла шефство над притулком для тварин у Новій Каховці

Команда кандидата у народні депутати України по 184-му округу Івана Вінника допомагає притулку для тварин у Новій Каховці. Про це Іван Вінник повідомив у соціальній мережі Фейсбук.

Команда Івана Вінника взяла шефство над притулком для тварин у Новій Каховці 

«Уже після всіх зустрічей ми завітали в єдиний у м. Нова Каховка притулок для собак та котів. На кожній зустрічі з виборцями мене запитують: «Що робити з безпритульними тваринами?». Єдиним гуманним шляхом вирішення цієї проблеми, прийнятим у світі, залишається стерилізація, ідентифікація тварин та розміщення їх для проживання у притулках. На сьогодні, держава лише починає піклуватись про правове регулювання та фінансове забезпечення відповідних кроків. Тому ми дякуємо Вікторії Кушнір - людині небайдужій, яка організувала цей притулок з власної ініціативи. Наша команда, в свою чергу, взяла шефство над притулком. Допомагаємо усім необхідним, включаючи корми для тварин, які ми вчора вкотре завезли для «хвостатиків». Для усіх, хто мріє про друга, додам: замість того, щоб купувати – прихистіть тваринку з притулку, цим ви рятуєте одразу трьох: тварину з притулку, безпритульну тварину, яка займе місце першої, та людину в собі.


Рухаємося вперед!»

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.