Нова Каховка
C

» » Іван Вінник: «Добрі новини розповсюджуються швидко»

Іван Вінник: «Добрі новини розповсюджуються швидко»

Іван Вінник: «Добрі новини розповсюджуються швидко»Кандидат у народні депутати України Іван Вінник (виборчий округ 184) у середу відвідав Великоолександрівський район, а потім зустрівся з жителя вул. Букіна в Новій Каховці. Про це він написав у соціальній мережі Фейсбук.

 

«Чудова літня погода зустріла нас вчора в селі Чарівному Великоолександрівського району. Ми оглянули майданчик, на території якого незабаром з’явиться сучасний комплекс спортивних тренажерів. Староста Чарівненської сільської громади Назарова Наталія Ярославівна та директор ЗОШ І-ІІІ ступенів Козирь Оксана Григорівна висловили щиру подяку за те, що наша команда не забуває малі та середні села.


Рухаючись далі, ми оглянули пункт постійного базування бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги в с. Чкалове. У пункті працюють професіонали, серед яких в тому числі учасники бойових дій, що звільнені з військової служби та вирішили присвятити своє життя врятуванню життя людей на селі. Швидка із Чкалового цілодобово обслуговує села навколо. Санітарний транспорт та обладнання пункту потребує постійного обслуговування, адже стан доріг тестує їх на міцність щоденно. Тому наша команда взяла на себе забезпечення швидкої необхідними запасними та витратними матеріалами.

Іван Вінник: «Добрі новини розповсюджуються швидко»
Директор місцевої школи Рибка Олександр Іванович разом із селищним головою Кумпете Валентиною Іванівною, які були обізнані з новинами про будівництво спортивного майданчику у сусідньому селі Чарівне, теж попросили нашу команду не оминати увагою Чкалово. 


Шлях на Бобровий Кут пролягав через польові дороги, куди ми вирушили з метою оглянути дорожні роботи на ділянці між смт Калінінське та Бобровим Кутом. Добрі новини розповсюджуються досить швидко і члени громади села, знаючи, що зусиллями нашої команди вже відремонтовано школу та дитячі майданчики в Калінінському, передали через сільського голову Приходько Надію Зінов’ївну клопотання щодо будівництва дитячого майданчика також і у них в селі. Із задоволенням беремось до роботи!

Іван Вінник: «Добрі новини розповсюджуються швидко»
Заїхавши в Борозеньске та оцінивши процес підготовчих робіт до облаштування подвір’я садочка «Берізка» сучасною бруківкою, ми завітали на запрошення сільського голови Пономаренко Олени Іванівни в Нову Калугу (Великоолександрівський р-н). Ми вдячні за смачний сільській обід у дружній атмосфері.


Закінчили день у Новій Каховці, де вдячні батьки вихованців ясла-садочку №5 «Казка» запросили нас обговорити заплановані соціальні проекти, які ми можемо спільно втілити для покращення умов навчання дітей. На запрошення місцевих жителів будинку по вулиці Миколи Букіна, 14 ми завітали до подвір’я, де провели конструктивну робочу зустріч з виборцями. 


Рухаємося вперед!»

Іван Вінник: «Добрі новини розповсюджуються швидко»
Іван Вінник: «Добрі новини розповсюджуються швидко»
Іван Вінник: «Добрі новини розповсюджуються швидко»
Іван Вінник: «Добрі новини розповсюджуються швидко»

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.