Нова Каховка
C

» » Іван Вінник: «Ставимо перед собою завдання – замінити вікна у всіх новокаховських школах»

Іван Вінник: «Ставимо перед собою завдання – замінити вікна у всіх новокаховських школах»

Іван Вінник: «Ставимо перед собою завдання – замінити вікна у всіх новокаховських школах»Іван Вінник, кандидат у народні депутати України (виборчий округ 184), відвідав новокаховську школу №10, яку закінчив у 1996 році. Про це кандидат написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

«Вчора відвідав рідну школу №10 у місті Нова Каховка, яку я успішно закінчив у 1996 році. З того часу минуло вже 23 роки, але здається ніби це було вчора. Ті ж класні кімнати, їдальня, спортзал. Єдина зміна - це те, що у кабінеті нашого 9-Є класу зараз розмістився методичний кабінет та приймальня директора школи. Мене зустріла заступник та завуч школи (за часів мого навчання) Нелепенко Тетяна Павлівна. Разом з нею ми розділили ностальгічні спогади. Я був розчулений її подарунком – моїм фото 1995 року!


Окрему подяку хочу висловити директорам ЗОШ №10, з якими був особисто знайомий: Ользі Василівні Рапопорт, яка опікувалась школою під час моїх шкільних років, та Коткіній Тамарі Василівні, світла пам'ять про яку - назавжди в наших серцях. Завдяки цим достойним людям заклад освіти залишився осередком знань та культурного розвитку для молоді. Продовжуємо співпрацю із нинішнім директором школи Рєзніком В’ячеславом Вадимовичем, спільно з яким, упевнений, ми перетворимо школу №10 на зразковий навчальний заклад. Не можу не згадати і про мого класного керівника – учителя англійської мови Малую Раїсу Павлівну. Інноваційний підхід до навчання нашого експериментального (англо-математичного) 9-Є класу, реалізований її руками, дав багатьом із нас дорогу в життя.


Але в школу мене привели не лише пам’ятні моменти, ми привезли також і добрі новини. Відповідно до розпорядження Кабміну №500-р від 10.07.2019 року виділено 2 млн. гривень на повну заміну вікон. 25 травня 2019 року на святі «Останнього дзвоника» я пообіцяв залучити кошти для заміни старих вікон у школі №10 на металопластикові. Наша команда завжди виконує обіцянки: перший транш обсягом 2 млн. грн. (із загального кошторису в 3,8 млн.) уже знаходиться в розпорядженні Новокаховської міської влади. Впевнений, що роботи розпочнуться найближчим часом. 


На цьому не зупиняємося! Ставимо перед собою завдання - замінити вікна у всіх 10-ти Новокаховських школах.


Рухаємося вперед!»

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.