Новая Каховка
C

» » Бериславські фермери не оформлюють найманих працівників

Бериславські фермери не оформлюють найманих працівників

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС Херсонської області у квітні було проведено перевірку двох сільгосптоваровиробників Бериславського району, які використовували працю неоформлених найманих працівників для вирощування ранніх овочів та ягід в тепличних умовах.

 

Після вжитих заходів було легально працевлаштовано  44 мешканця району. На період проведення польових робіт фермери-порушники працевлаштують ще 150 працівників.

 

На Херсонщині, протягом січня-квітня 2016 року, у складі міжвідомчих робочих груп з легалізації найманої праці, створених у всіх районах та містах області, спеціалісти фіскального відомства встановили 1892 неоформлених робітника. Під час весняних сільськогосподарських робіт їх праця використовувалась без належного оформлення трудових відносин та сплати податків. Внаслідок вжитих заходів до бюджету надійшло 451 тис. гривень, до державної реєстрації залучено 701 фізичну особу.

 


источник


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.